fbpx
Шоу-бізнес
Павло Зібров покепкував з Винника і розповів, чи сам підстригає вуса. “Я навіть кинув палити, щоб сигаретою чи запальничкою їх ніяк не пошкодити!”

У своїй новій пісні Павло Зібров покепкував з Винника і розповів, як на це відреагував Олег, а також відповів на запитання, чи сам підстригає вуса.

Спеціально для «Вечора прем’єр» з Катериною Осадчою Зібров записав новий хіт «Вуса-бренд». У цій пісні згадується про те, що «ніхто мені не конкурент, тим паче, Олег Винник!». 

– Дзвонить мені Олег пізно ввечері і каже: «Мене вже дістали мої музиканти, бо кажуть, що ти кепкуєш наді мною у своїй пісні!». Я йому сказав: «Вибач, друже, все по-доброму!». Так що все нормально! – розповів Павло Зібров Катерині Осадчій у програмі “Світське життя”.

– У вашому подружньому житті з Мариною одного разу був випадок, коли ви ненароком збрили вуса… – нагадала співакові телеведуча, на що той відповів:

Нароком! На дворі старий Новий рік, Марина поїхала до своїх батьків у Москву, а я думаю: «Поки її немає, треба щось таке вигадати, аби її здивувати!». Я вирішив стати молодшим на 10 років і збрив вуса. Вона приїжджає, а на пероні залізничного вокзалу їй подає ручку зовсім інша людина. Марина проходить повз мене зі словами: «Чоловіче, приберіть від мене руку, мене чоловік зустрічає!», проходить десь 5 метрів, дивиться, а чоловік-то я! Марина Володимирівна дуже розлютилася – місяць я жив на кухні, познайомився там з тарганами, засинав з кішкою, щось собі готував на кухні самотужки…

– З тих пір, власне, ваші вуса з обличчя нікуди не діваються…

– Дозвіл на те, аби торкнутися моїх вусів має тільки наша перукарка Ірочка, яка працює у нас 20 років, і Марина Зіброва!

– Самі ви свої вуса не підстригаєте?

– Ні, я категорично не можу! 

Джерело:

facebook