fbpx
Цікаве
“Пелена з очей сходить!”: учасниця 21 сезону “Битви екстрасенсів” відьма-некромант Марія Тиха озвучила свій прогноз про те, що чекає на росію вже дуже скоро

“Пелена з очей сходить!”: учасниця 21 сезону “Битви екстрасенсів” відьма-некромант Марія Тиха озвучила свій прогноз про те, що чекає на росію вже дуже скоро

Відьма-некромант з “Битви екстрасенсів” Марія Тиха поділилася новим прогнозом, щодо країни агресорки – росії!

Марія Тиха повідомила, що росію чекають мітинги та бунти.

Учасниця 21 сезону “Битви екстрасенсів” відьма-некромант Марія Тиха озвучила свій прогноз про те, що чекає на росію вже дуже скоро. На думку екстрасенсу, нарешті у росіян починають відкриватися очі на те, що відбувається, і до них починає доходити, що не все так, як хм казали з “верхівки”.

“Вони незадоволені. Вони дуже незадоволені тим, що “головний”, виявляється, їх обманув. Дуже емоційне сприйняття мобілізації. Зрозуміло, очі відкриваються потихеньку і, дивіться, – пелена з очей спадає.

Люди розуміють, що прийшло горе до їхньої родини, що воно їх торкнеться. І що вони починають робити? Бунтувати. Я бачу мітинги… Люди групуються, які проти воєнного стану, які намагаються достукатися до верхівки… Підпали, різні спроби, зруйнувати. Тож, кремль, чекайте, вже скоро”, – повідомила Марія Тиха.

Екстрасенс повідомила, що горіти кремлю вже у жовтні 2022 року. Також Марія повідомила, що можуть бути замахи на кремлівського тирана.

“До кінця 2022 року “його” не приберуть, але спроби чекайте. Тому що і “його” найближче оточення відмовляється від нього. Замовна спроба буде. А у 2023 році “бурі” у самому кремлі не буде, але будуть “блискавки” навколо нього самого” – наголосила в інтерв’ю Марія Тиха.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page