fbpx
Суспільство
Пенсіонери зможуть отримати відчутну надбавку до виплат вже зовсім скоро: кому пощастить

Кабінет міністрів України і Верховна Рада планують з 2021 року ввести доплати для пенсіонерів, яким вже виповнилося 75 років. Це будуть такі ж доплати, як ті, які ввели в 2020 році для 80-річних. Як пояснила голова комітету ВР з питань соціальної політики Галина Третьякова в коментарі для “Інтерфакс-Україна”, така надбавка потрібна людям, які працювали ще за радянських часів.

Пенсіонери зможуть отримати відчутну надбавку до виплат вже зовсім скоро, пише РБК-Україна.

В Україні можуть затвердити спеціальні доплати для пенсіонерів, які досягли віку 75 років. Це буде щомісячна добавка для тих пенсіонерів, які за радянських часів отримували невеликі зарплати.

“Зараз ми чекаємо 15 вересня, коли буде внесений державний бюджет. Я на постійному контакті з міністром. Він закладає надбавку для осіб 75+. Будемо допомагати людям, які працювали в основному за радянських часів і мають дуже маленьку пенсію зараз”, – розповіла Третьякова.

Вона нагадала, що в 2020 році Верховна Рада затвердила два закони, згідно з якими пенсіонери від 80 років додатково отримали не тільки доплату в 1 тисячу гривень, яку було видано одноразово, а й доплату в розмірі 500 гривень щомісяця до пенсії довічно.

Третьякова пояснила, що в Україні багато пенсіонерів, які працювали ще за радянських часів, коли не було високих заробітних плат і тому у них зараз дуже маленькі пенсії, а це несправедливо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook