fbpx

Пенсії жителям Донбасу: українська влада погодилася на компроміс і зробила новий крок на користь пенсіонерів, які змушені проживати на тимчасово непідконтрольних територіях України

Українська влада зробила новий крок на користь пенсіонерів, які змушені проживати на тимчасово непідконтрольних територіях України.

Як інформує сайт podrobnosti.ua, пенсії, як і раніше, зможуть отримувати не всі, але правила перетину КПП можуть стати більш м’якими, щоб люди змогли отримувати гуманітарну допомогу. Про це повідомляє “НБН”.

Як відомо, пенсіонери ОРДЛО стикаються з проблемами при спробі відвідати підконтрольні Україні території, через що вони втрачають будь-які виплати за свою працю.

Процедура особливо ускладнилася через епідемію. Міжнародна організація “Червоний Хрест” звернулася до української влади з ініціативою допомогти пенсіонерам, і українська влада погодилася зробити крок назустріч.

Керівник місії МКЧХ (Міжнародний Комітет Червоного Хреста) в Україні Флоранс Жиллетт спільно з заступником голови Офісу президента Ігорем Жовквою взяли на себе відповідальність забезпечити “Червоному Хресту” доступ до ОРДЛО. Завдяки цьому українських пенсіонерів на тимчасово непідконтрольних територіях може очікувати збільшення гуманітарної допомоги в цей непростий час.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, sud.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page