fbpx
Шоу-бізнес
Перед російським вторгненням в Україну Оля Полякова і Олег Вінник працювали над спільним дуетом. І тільки тепер співачка розповіла, куди, на її думку, зник Олег Винник

Перед російським вторгненням в Україну Оля Полякова і Олег Вінник працювали над спільним дуетом. І тільки тепер співачка розповіла, куди, на її думку, зник Олег Винник.

Останнім часом користувачів соціальних мереж і інтернету дуже цікавить те, куди з початком війни зник відомий і популярний співак Олег Винник.

Від артиста дійсно вже кілька місяців не чути ні слова, хоча, дехто вже давно припускає, що співак переїхав у Німеччину. Адже до своєї популярності в Україні він працював у Берліні.

Є чутки, що Винник навіть має німецьке громадянство. Проте, де в час воєнного стану в Україні перебуває український артист достеменно невідомо.

Днями в одному зі своїх інтерв’ю співачка Оля Полякова припустила, що Олег поїхав на лікування.

Куди саме, Оля не знає, проте, їй відомо, що у співака і раніше були серйозні проблеми зі здоров’ям.

– Не знаю, можу я це казати чи ні, але я знаю, що в нього є якісь проблеми зі здоров’ям. Хай він сам цю інформацію оприлюднить, а то зараз почнуться знову якісь заяви від мене, – зазначила співачка, не маючи наміру продовжувати озвучувати свої здогадки.

ПВідомо, що перед війною Оля та Олег працювали над спільним дуетом. Нову пісню артисти мали презентувати 8 березня. Проте, через вторгнення Росії в Україну їм не вдалося цього зробити.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне.