fbpx
життєві історії
Перед своїм днем народження Андрійко зателефонував бабусі і запросив її на святкування. Вона відразу відмовилася, пояснивши онуку, що на цей день має інші плани, і змінити їх не може. Ну так, значить так, я не здивувалася. Та коли через місяць вона все ж змогла вибратись до області, то попросила Івана під’їхати до неї, поки вона гостюватиме у дочки, і забрати подарунок для онука. Як же я засмутилася, коли зайшла на сторінку до зовиці

Перед своїм днем народження Андрійко зателефонував бабусі і запросив її на святкування. Вона відразу відмовилася, пояснивши онуку, що на цей день має інші плани, і змінити їх не може. Ну так, значить так, я не здивувалася. Та коли через місяць вона все ж змогла вибратись до області, то попросила Івана під’їхати до неї, поки вона гостюватиме у дочки, і забрати подарунок для онука. Як же я засмутилася, коли зайшла на сторінку до зовиці.

Свекруха Іванки завжди по-різному ставилася до дітей. До сина холодно, а до молодшої доньки – з усією душею. З онуками сталася практично така сама ситуація. Діти в обох сім’ях народилися з різницею в кілька місяців. Нині хлопчикам по п’ять років.

Ставлення бабусі не однакове. Сина дочки вона балує, сидить із ним, на канікули до себе забирає. А сина невістки Андрійка відкрито ігнорує — лише на свята заїжджає в гості. Кілька разів Іванка просила її приглянути за Андрійком, але вона відмовлялася, посилаючись на погане самопочуття.

На дачу не кличе, тож хлопчик усі канікули проводить у спекотній квартирі. Свекруха відпочиває там із донькою та онуком щовихідних, влаштовують сімейні пікніки, але, мабуть, син із невісткою — не родина.

Іванка спочатку дуже переживала з цього приводу. Зрозуміла, що від неї нічого не залежить, і перестала реагувати.

Зовсім недавно у сина було день народження. Він сам зателефонував бабусі, щоб запросити її в гості, але вона відмовилася. Мовляв, інші плани, і змінити вона їх не може.

Через кілька місяців вона таки приїхала до області — на день народження другого онука. Вона зателефонувала синові та попросила забрати подарунок для дитини. Бабуся купила йому книгу-буклет про колобка, яка цікава буде лише малечі. Іванка вирішила, що свекруха просто передарувала її, адже рік видання був застарілим.

Невістка виду не подала, просто подзвонила і подякувала мамі чоловіка.

Незабаром вона зайшла на сторінку Насті і побачила, як свекруха вітала її сина. Онук був із величезною коробкою дорогого конструктора “Лего”.

Їй так прикро стало. Вона завжди ділила дітей на своїх і чужих, але цього разу надто вже підло вчинила. Справа зовсім не у вартості подарунка, а у відношенні до дитини. Зразу видно, що того хлопчика бабуся любить більше, адже навіть на день народження змогла приїхати.

Невістка вирішила взагалі обірвати зв’язок із родичкою. Але як відреагує чоловік?

А чи є у вас такі несправедливі родичі?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!