fbpx
життєві історії
Перед входом до зали кінотеатру виникла невеличка черга, прийшов адміністратор і сказав, що якісь технічні неполадки. Через три хвилини всіх почали запускати. І ось у той момент Макс і зачепив плечем дівчину, яка на вході перевіряла квитки. Він був злий через цю заминку і відігрався. Катя помітила, що коханий зробив це навмисне. – Та вона ж усього лише прислуга

Перед входом до зали кінотеатру виникла невеличка черга, прийшов адміністратор і сказав, що якісь технічні неполадки. Треба почекати три хвилини.

Через три хвилини всіх дійсно почали запускати. І ось у той момент Макс зачепив плечем дівчину, яка на вході перевіряла квитки.

Він був роздратований і злий через цю заминку і відігрався. Катя помітила, що коханий зробив це навмисне. хоча Максим і зобразив випадковість.

Мовляв, так вийшло. Вибачатися перед дівчиною він не став.

В той момент їй і треба було розвернутися і піти, але залишилася надія – раптом справді випадково? Тому Катерина не пішла.

У середу Максим напросився до Каті в гості.

– Проходь, але врахуй, що гостей я не чекала, тому готувати будемо зараз, – Катя посміхнулася, – Отже. Зараз прийде дівчина, яка у мене іноді прибирає.

– Красиво жити не заборониш, – пожартував Макс.

– Якби ж. Взагалі це рідкісний випадок, на постійній основі все ж таки дорогувато. Тому тільки іноді, коли ну зовсім не встигаю. Зараз як раз потрібно вікна помити, під диванами протерти, ну і інше. Сподіваюся, тебе це не бентежить?

– Ні, звичайно, мені все одно.

Катя і Максим готували суп, рибу і салат. Надія, дівчина, яка допомагала з прибиранням, вже прийшла і приступила до своїх обов’язків.

– Кать, я ганчірку для дзеркал десь залишила. У тебе немає? – Надя відчувала себе винуватою.

– Є, в нижній шафці у ванній подивися.

– Знайшла, – Надя взяла ганчірку і пішла мити велике дзеркало у вітальні.

– Ви з нею на “ти”? – обережно поцікавився Макс.

– Так, а що такого?

– Нічого. Просто зі співробітниками, а тим паче з начальством, так не прийнято, – Макс намагався не влаштовувати сварку, але дуже хотів настояти на своєму, – Ти наймаєш людину. Ти їй платиш гроші. Вона повинна виконувати свої обов’язки і при цьому не відкривати рот зайвий раз. Якщо дозволяти собі з ними спілкуватись, то знахабніють.

– Ти нормальний? З тобою все добре? – тут Катя вже не могла промовчати. – Надя прекрасна дівчина, вона дуже добре працює і з нею приємно спілкуватися. І це ніяк не впливає на якість її роботи, до тогож. ми ровесниці.

– Дивися сама, – знизав плечима хлопець.

Каті дуже хотілося запитати у Максима, який у нього досвід в керівництві, але вона цього не зробила. Дівчина знала, що Макс зараз взагалі ніде не працює, тому на таке точно образиться.

Весь вечір, а прибирання було масштабне і тривала довго, Макс намагався зачепити Надю. То навмисне щось проллє на щойно вимиту підлогу, то демонстративно вишукує пил на полицях, то просто міркує про те, як деякі отримують гроші за неякісну роботу.

– Досить, – сказала впевнено Катя, поставивши свою чашку на стіл, – Мені така поведінка хлопця точно не потрібна.

– Ти про що? Це ж просто прислуга, – презирливо сказав Макс. Та так, щоб Надія точно почула, – Ніхто не зобов’язаний добре з нею поводитися.

– Саме так, що не зобов’язаний. Але нормальні люди не поводяться так, як ти. Це твій особистий вибір, – відповіла йому Катя, – А тепер, будь ласкавий, просто йди.

Коли розгублений і здивований Макс пішов, Катя вибачилася перед Надією:

– Вибач, я не відразу зрозуміла, який він. Були дивні моменти, але я подумала, що то випадковість. Або просто перенервував. Але ні. Він завжди такий. І такий він мені точно не потрібен, не моя це людина.

– Нічого, я не образилася, – Надя майже закінчила прибирання, а Катя поставила чайник, щоб разом з Надією випити чаю, – головне, що ти від такого відразу спекалася! – і дівчата разом засміялися.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page