fbpx
Шоу-бізнес
Передумала повертатися. Tayanna розповіла, чим займається на Балі: “У мене були плани повертатись. Я не можу привезти дитину до міста, в яке прилітають ракети. Місяць тому я була в Києві”

Відома українська співачка Tayanna поки що передумала повертатися на Батьківщину і розповіла, чим займається на Балі.

Співачка Tayanna, яка зараз проживає на Балі разом із сином Даніелем, повернеться в Україну після лише перемоги над російськими окупантами.

Про це вона розповіла в інтерв’ю українському радіо “Промінь”, текстову версію 2 серпня опубліковано на сайті Громадського.

“Я не можу привезти дитину до міста, в яке прилітають ракети. Місяць тому я була в Києві. Приїхала подивитися, яка ситуація. У мене були плани повертатися. Вранці я отямилася від того, що до сусіднього району прилетіло чотири ракети. Я все це чула і зрозуміла, що напевно рано повертати сюди дитину”, – сказала співачка.

За словами артистки, на Балі вона займається, зокрема, йогою та дихальними практиками.

“Бігаю. Займаюся сином. Їсти готую. ​​Пишу пісні. Тільки зараз я почала якось себе відновлювати. Зрозуміла, що сидіти в смутку і нічого не робити – не допомагає, – ділиться артистка. – Думаю над тим, щоб поїхати до Європи, зробити кілька сольних концертів.”

Тетяна Решетник (Tayanna) народилася 1984 року в Чернівцях. Під своїм справжнім ім’ям співачка розпочинала кар’єру у групі “Гарячий шоколад”, яку покинула 2011 року, потім зайнялася сольною кар’єрою.

Артистка двічі брала участь у національному відборі на “Євробачення”, та не пройшла.

24 лютого Tayanna була на Балі, збиралася повертатися з відпустки додому. За словами співачки, зараз вона та її близькі перебувають у безпеці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.