fbpx
Цікаве
“Переможемо, але є одне правило”: пророцтво відомого Мольфара Данилюка, яке було озвучене ще до повномасштабного вторгнення, почало збуватися. Він відповів на найзатребуваніше питання: “Чи буде Україна процвітати”

“Переможемо, але є одне правило”: пророцтво відомого Мольфара Данилюка, яке було озвучене ще до повномасштабного вторгнення, почало збуватися. Він відповів на найзатребуваніше питання: “Чи буде Україна процвітати”

Про те, що “без війни не вийде ну ніяк”, балакали майже всі ясновидці та пророки.

198 день в Україні йде повномасштабна війна. Українці кожен бореться з війною на своєму фронті, хто – в тилу, а хто – у реальних боях з “сусідами”.

Коли закінчиться війна, не береться ніхто гадати, але зараз як ніколи стали актуальні пророцтва карпатських мольфарів. Вони ще у 2014 році сказали в один голос:

“Буде війна з Росією. Двоє людей у цьому винні”.

Дуже багато магів казали, що буде важко, але війна закінчиться перемогою України. Головне, казав мольфар Микола Данилюк, ми, українці, як ніколи маємо стояти плечем до плеча:

“Українці, тримайтеся купи! Буде війна, без неї не обійдеться, буде важко. “Сусіди” з триколором прийдуть на нашу землю. Будуть нищити все й навколо! Але потім буде добре”

“Чорний час” Україні передрікав незадовго до свого відходу останній український мольфар Нечай. Він не приховував своєї любові до Батьківщини і щиро був готовий допомогти кожній людині. Зізнання в любові до народу, і засторога Україні на майбутнє – ось що сьогодні залишилося від народного цілителя і провидця.

“Один народ, свій став ворогом між собою і це третя сторона зробила” – передбачив Нечай у своєму останньому інтерв’ю у 2009 році.

Він дійсно передбачив, що Україну чекають важкі випробування, згадує сьогодні дружина білого мага. І додає: мольфар говорив про недобре майбутнє, як про неминучість, ніби буде війна, і так повинно бути, але потім все буде гаразд.

Все ж справдилося, росія ще з 2009 року розсварила схід і захід країни, потім ця третя сторона і розв’язала непоправне – війну в Україні.

Українці, не забувайте, щоб перемога швидше настала, кожен з нас повинен стояти на своєму місці. Тільки разом до Перемоги!

Слава Богу! Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото з вільних джерел