fbpx
Шоу-бізнес
Переможниця “Холостяка” Ганна Богдан відверто зізналась, чи зустріла нове кохання та чому перейшла на українську (фото)

Не так давно переможниця “Холостяка” Ганна Богдан оголосила про розрив стосунків з Михайлом Заливаком. Такою новиною вона приголомшила всю мережу. Також блогерка більше ніяк не коментувала розлучення з коханим.

Однак, нещодавно вона відверто розповіла, чи оговталася після розриву стосунків з Михайлом Заливаком. А ще Ганна Богдан повідомила, чому перейшла на українську. Подробицями блогерка поділилась в Instagram-stories.

За словами переможниці “Холостяка”, наразі вона важко переживає розрив стосунків з коханим. Події в Україні ще більше погіршують моральний стан жінки. Також Ганна Богдан зізналась, чи зустріла нове кохання. Вона повідомила, що наразі не перебуває у стосунках.

А ще блогерка розповіла, чому перейшла на українську. За словами Ганни Богдан, її мама завжди розмовляла рідною мовою. Батько переможниці “Холостяка” надавав перевагу російському спілкуванню.

Ганна Богдан завжди відповідала тією мовою, якою до неї зверталися. Проте, після початку війни вона відразу почала вести свій блог лише українською. В майбутньому екскохана Михайла Заливака не планує переходити на російську.

Фото взяті з вільних джерел