fbpx
Суспільство
“Пересидів у горах, після вбрід перейшов кордон”: український продюсер Юрій Бардаш розповів подробиці, як накивав п’ятами до Росії-матінки: “Тут спокійно, безпечно та красиво. У мене великі плани щодо музики та суспільного життя”

“Пересидів у горах, після вбрід перейшов кордон”: український продюсер Юрій Бардаш розповів подробиці, як накивав п’ятами до Росії-матінки.

Український продюсер Юрій Бардаш, який називає себе російською людиною, а Росію – великою державою, 22 липня у своєму Telegram-каналі повідомив, що втік із Грузії до РФ.

Бардаш написав, що після того, як 1 липня він на своїй сторінці в Instagram зробив низку антиукраїнських заяв, його анонімні співрозмовники попередили, що йому “в Грузії залишатися небезпечно, треба йти”.

“Мені сказали, що за мною послали Грузинський легіон і що хлопці вже виїхали. Рюкзак був зібраний за п’ять хвилин. Два дні пересидів у горах Батумі, після вбрід перейшов кордон Грузії та [окупованої Росією] Абхазії, – написав Бардаш. – Кордон Абхазії та Росії пройшов за п’ять хвилин, тому що мій паспорт виданий Луганським…”

Він не дописав, ким саме видано його паспорт, але зізнався, що тепер перебуває у столиці РФ.

“Тут спокійно, безпечно та красиво. У мене великі плани щодо музики та суспільного життя, і я вже приступив до їх реалізації”, – підсумував він.

Нагадаємо, 1 липня Бардаш записав майже двогодинне відео у двох частинах, на якому себе назвав російською людиною, країну-агресора Росію – великою державою, а також заявив, що Україна мала капітулювати після повномасштабного вторгнення РФ.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.