fbpx
життєві історії
Перевіз мене чоловік у село на Чернігівщині до своїх батьків. Йому, звичайно, добре, він спокійний, що я сама в місті нікуди не ходжу, а тут – ні цивілізації ні каналізації, холодно, в мене постійно застуджені ноги і нудно

Перевіз мене чоловік у село на Чернігівщині до своїх батьків.  Розповім, чтому так вийшло.

Справа у тому, що чоловік мій Ілля працює вахтами: два тижні через два. Його батьки живуть в селі у Чернігівській області, ми ж після весілля, яке справили близько року тому, жили у райцентрі, у свекрів там квартира. У ній раніше мешкали квартиранти, але перед нашим весіллям батьки чоловіка зробили у ній невеликий ремонт для нас. щоб ми в ній жили.

Я Іллі завжди говорила, що в селі жити не хочу. Раніше я працювала, і коли він їхав на вахту, жила сама. Потім ми посварилися дуже через залицяння до мене мого начальника, мало не до розлучення дійшло. Крім того, сварки у нав виникали через те, що ілля. коли повертався з рейсів, багато часу проводив з друзями. Він говорив, що я нагулялася, поки він на роботі, а потім хочу щоб він удома сидів зі мною, хоча моя робота з 8-ї ранку до 8-ї вебера не дозволяла гуляти з подругами або навіть аби виспатися.

От чоловік і поставив мені умову: сказав що якщо я звільнюся і буду жити з батьками тоді все буде у нас добре. Розмова відбулася при свекрах, вони теж на мене насіли, що. мовляв. Ілля правий. А тут ще моя мама також почала мене вмовляти. щоб я поступилася… Словом, погодилася я на це тимчасово, думала, що переконаю Іллю згодом переїхати назад у місто. Але ж ні. Йому так добре, він спокійний, що я сама в місті не ходжу, а тут у селі – ні цивілізації ні каналізації, холодно, в мене постійно застуджені ноги і нудно до того ж, мені вже не сила весь час перебувати у компанії свекрів… Що робити? Як поговорити з чоловіком і вплинути на Іллю?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!