fbpx

Перша леді країни Олена Зеленська відверто поділилася, наскільки і в чому змінився її чоловік Володимир Зеленський за рік

Перша леді країни Олена Зеленська відверто поділилася, наскільки і в чому змінився її чоловік Володимир Зеленський за рік.

Олена Зеленська вважає, що її чоловікза цей рік став більш виважений у рішеннях і в словах

Дружина шостого президента України Олена Зеленська розповіла, що її чоловік не дуже змінився за останній рік. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню «Новое время».

«Не дуже змінився, чесно кажучи. Всі його заводські людські настройки залишилися тими ж», – сказала вона.

Перша леді зазначила, що, на її думку, Володимир Зеленський росте як професіонал.

«Він дуже швидко вчиться і вникає в усе, над чим працює. Звісно, він став більш виважений у рішеннях і в словах, тому що від цього залежить дуже багато людей. Можливо, в цій сфері він трохи змінився», – пояснила Олена Зеленська.

Олена зеленсока також поділилася з журналістами, де проживає зараз їхня сім’я. За словами першої леді, після переїзду на держдачу у Конча-Заспі вони зробили там ремонт.

«Ми зняли люстри. Більше скажу: в деякі приміщення ми навіть не заходимо. Це величезний будинок, нашій сім’ї не потрібен такий великий. Збили золото, пофарбували стіни в сірий колір», – поділилася Олена Зеленська.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, mind.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page