fbpx
Суспільство
Пес не здавався і завзято тягнув важкий пакет до самого порога, в якому була дитина

Ця руда собака справжнісінький класичний двортерьер. Як з’ясувалося, подібних собак багато в Бангкоку, столиці Таїланду. Його звуть П’ю і з недавніх пір він став самим популярним і відомим у своїй окрузі за свою унікальність і кмітливість.

Тим вранці П’ю, за традицією, проводив свого господаря на роботу, а сам відправився на зустріч пригодам. Його шлях проходив через одну смітник, на якій йому довелося загострити увагу.

Його привернув дивний звук, що долинав з невеликого згортка. Писк дуже нагадував котяче. Собака схопила зубами, попередньо обнюхавши згорток, і почала тягнути його додому.

З останніх сил собака дотягли свою дивну знахідку до порога рідного будинку і дуже голосно почав гавкати, щоб привернути до себе максимальну увагу.

Читайте також: ПРОМАХНУВСЯ: ВІН ДУМАВ, ЩО ВОНА БАГАТА, А ПОТІМ МОВЧКИ ЗІБРАВ РЕЧІ

Через кілька хвилин на гавкіт прибігла господиня і спочатку вирішила, що в пакеті кошенята, але не тут-то було, підійшовши ближче вона прийшла просто в жax. Усередині пакета був новонароджений дитина і насилу дихав.

Жінка відразу загорнула дитину в теплу тканину і викликала швидку допомогу. Лікарі при огляді поставили малюкові крайню ступінь виснаження і забрали в реанімацію.

Страшно подумати про подальшу долю цього малюка і добре, що на його щастя знайшовся цікавий і відповідальний пес. Адже він врятував найцінніше, що є у людини – це його життя!

Зараз малюк почуває себе набагато краще, але новина про героїчний подвиг собаки розлетілася по всій окрузі. Розумові здібності собаки вразили навіть мера міста і згідно з його указом для П’ю був виготовлений ексклюзивний нашийник з ордером.

Господаря пса нагородили премією в 250 євро за гідне виховання, а місцеві видання і газети не давали проходу. Кожному джерелу хотілося опублікувати статтю про господаря і його чотириногого друга.

Вчені різних країн давно сперечаються про ступінь розумових здібностей собак різних порід, але до сих пір і не прийшли до єдиної думки. А нам, дорогі друзі, лише залишається включитися в цю дискусію, поспостерігати за поведінкою своїх собак і зробити висновки.

Джерело.

facebook