fbpx
Шоу-бізнес
Під час концерту Максима Галкіна в Юрмалі артист попросив всіх глядачів відкласти телефони.  А ще на початку березня російські журналісти в один голос пророкували Галкіну бідність та забуття

Під час концерту Максима Галкіна в Юрмалі артист попросив всіх глядачів відкласти телефони.  Та про все по порядку.

На початку серпня 2022 року Максим Галкін виступив у Латвії. Так гуморист висловлює своїм прибалтійським прихильникам і країні, яка дала йому з дружиною притулок.

Нагадаємо, спочатку після прощання з Росією через засудження нападу на Україну Примадонна із чоловіком зупинилися в Ізраїлі. Там Галкін організував надзвичайно популярний концертний тур.

Ну а останній місяць подружжя провело у Латвії. І для Максим Галкін використав шанс порадувати своїх тамтешніх шанувальників.

До слова, ще на початку березня російські журналісти в один голос пророкували Галкіну бідність та забуття. На думку кремлівських «акул пера», гумор чоловіка Пучачової був поза Росією нікому не потрібен. З того часу минуло майже півроку, а світовий тур Галкіна лише набирає обертів!

Розпочав своє турне Максим із Ізраїлю. Пізніше Галкін відвідав із концертами Туреччину. А тепер виступає у Литві. Далі буде Європа. А на 2023 рік заплановано шоу в Австралії та Штатах.

Отже, концертна зала «Дзінтарі» в Юрмалі зустріла Галкіна повним аншлагом. Зокрема, побачити виступ гумориста прибули Михайло Лабковський, Раймонд Паулс, Артур Гаспарян і відомий вокаліст Інтарс Бусуліс.

Громадяни Литви були зворушені тим, що частину виступу Максим провів латиською.

– Почав вчити латиську, оскільки росіяни надто вже уважно слухають, що саме я розповідаю на концертах, – пожартував артист. Під час шоу Галкін був надзвичайно ввічливий, робив з шанувальниками селфі і зворушливо приймав від глядачів квіти.

А ось кремлівським чиновникам влучні і гостренькі висловлювання Максима давно вже стоять впоперек горла.

Юрмальський виступ чоловіка Примадонни пройшов у дуже невимушеній і доброзичливій атмосфері. Галкін закінчив шоу своєрідним анонсом майбутніх шоу:

– Дякую, Юрмало! Спасибі, любий зал “Дзінтарі”! За кілька днів чекаю на всіх на другому концерті. А поки що вирушаю в Лієпаю!

Глядачі не втомлювалися жартувати з приводу реакції кремлівських противників Галкіна на його аншлаги.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page