fbpx
життєві історії
– Підемо, дідусь пенсію вже отримав!

Дівчатка метушливо збиралися в гості. Дідусь отримував пенсію чітко день в день, а значить пора було його провідати.

– Олено, він точно скучив, точно дасть грошей, як і місяць тому. Побігли !!!

Дідусь свого часу залишив дружині і синові будинок, а сам з’їхавши на знімну квартиру. Він так і не зміг «звикнути» до агресивності подружжя, яка не просто ревнувала його до всіх жінок, але і кидалася то з качалкою в руках, то з сокирою.

Ревнощі її була настільки сильною, що чоловік вирішив не ризикувати і по-тихому втік з дому. У перший же тиждень «тихого життя» подав на розлучення, так як повертатися до небезпечної жінці не планував. Джерело

Дружина легко підім’яла під себе сина, з яким взагалі не давала спілкуватися батькові. З віком він перетворився в досить пасивного і забитого чоловіка, який самостійно не міг навіть вибрати собі одяг. Мати контролювала його життя від і до, тому сусіди і не здивувалися, коли чоловік по-чорному запив.

Мама подумала, потім ще раз і вирішила одружити сина, бо сама з ним вже не справлялася. Знайшла таку ж, як сама домінуючу жінку старше сина і переконала його в тому, що це найкращий варіант.

Тиха весілля, потім тихі запої, з якими боролися вже дві чоловікоподібні жінки, які вважали себе головними в будинку.

З’явилися діти, в копіювали поведінку мами і бабусі. Милі такі дівчатка, які звертали увагу тільки на слабких чоловіків, морально слабких.

Читайте також:  Вісім простих способів прив’язати до себе кохану людину

І ось бабусі не стало, слідом за нею зліг батько (печінка і нирки не витримали запоїв). І саме в цей момент невістка «зрозуміла», що онукам треба спілкуватися з дідом. Він же зовсім один, дітей більше так і не завів і онуків-онучок немає у нього більше.

Старенький такий дідусь, господар троячки в центрі, та до того ж отримує пенсію в 20 з хвостиком тисяч.

Дід, якому так не вистачало останнім часом уваги, з радістю став спілкуватися з сім’єю сина і всім їм допомагати, в тому числі і фінансами. Внучки відразу ж його «полюбили, адже купував він все, що вони хотіли в перший час не дивлячись на цінники.

Перший час він також давав дівчаткам гроші кожен раз, коли ті приходили в гості. Через півроку, дідусь зрозумів, що надто вже балує Олену і Таню і «урізав їх кишенькові». Внучки зрозумівши, що більше він їм не буде тепер видавати і приходити стали раз на місяць, кожного разу «вгадуючи» точно день видачі пенсії.

Неприємно, коли ти потрібен близьким тільки тому, що даєш їм гроші.

Зрозуміло, що різниця велика у діда і внучок у віці, тим мало загальних для розмов, але невже так складно дівчаткам дзвонити час від часу йому і питати як справи, щоб не таким явним був їх прихід в гості «за грошима»?