fbpx
поради
Вісім простих способів прив’язати до себе кохану людину

Навіть щасливі пари завжди повинні прагнути поліпшити свої відносини. Є кілька простих речей, які потрібно зробити разом, щоб зв’язок між вами став ще міцнішим.

Ми підібрали вісім простих способів, за допомогою яких ви зможете значно поліпшити відносини у вашій парі. Джерело

  • Хобі та інтереси

У здорових відносинах пари поділяють спільні цінності, що куди важливіше загальних хобі і захоплень. Крім того, якщо ваші захоплення відрізняються від таких у вашої другої половинки, це лише додає різноманітності і перчинки в стосунки.

  • Не намагайтеся змінити партнера

Ви почали зустрічатися саме з цією людиною, як і він з вами. І якщо тепер очікуєте, що він зміниться, це досить нечесно. Єдина людина, якого ви можете змінити – це ви самі.

  • Ніколи не забувайте про приємні дрібниці

Як правило, після того, як проходить новизна відносин, змінюючись рутиною спільного життя, пари стають куди менш пристрасними в прояві своєї любові. Це цілком звичайне явище.

Але для деяких людей зниження напруження пристрастей може стати дуже сумною подією, і навіть змусити засумніватися у вашій любові до них.

  • Проводьте більше часу разом

Постарайтеся робити все ваші справи, нехай навіть вони дуже важливі, на протязі робочого тижня, і виділяйте хоча б день-два на тиждень, щоб зайнятися разом чимось таким, що приносить вам двом задоволення.

Влаштуйте вечерю при свічках, сходіть разом в кінотеатр, на концерт або кудись ще. Головне, щоб вам подобалося це робити разом, і щоб вас не відволікали від цього заняття сторонні подразники!

  • Встановіть цілі ваших відносин

Якщо вам зіткнулися з деякими труднощами у відносинах, виділіть час для того, щоб краще зрозуміти один одного і встановити влаштовують вас двох цілі. А для цього вам потрібно перш за все зосередитися на ваших потребах.

Після того як ви обговоріть з партнером і те, і інше, вам буде набагато простіше встановити для себе реалістичні цілі відносин і мотивувати один одного прагнути до їх досягнення.

Читайте також: Гороскоп ідеальних стосунків: які знаки Зодіаку подарують вам щастя

  • Завжди проявляйте любов і турботу

Іноді все ми робимо одну просту, але дуже прикрої помилки: ми думаємо, що сьогодні нам зовсім не потрібно говорити коханій людині, що ми любимо його або її – мовляв, про це і так відомо.

Але кожному з нас хоче чути підтвердження цього – хоча б час від часу.

  • Поверніть довіру один до одного

Якщо хтось із вас від нудьги пішов на подружню зраду, повернути в сім’ю довіру може бути досить складно, але все ж це реально зробити.

Людина, винний в ситуації, що склалася, має стати настільки прозорим і відкритим для своєї другої половинки, наскільки це взагалі можливо.

  • Даєте обіцянки, тоді виконуйте їх

Подумайте над тим, що саме в стосунках могли б поліпшити особисто ви, а після складіть список обіцянок змінити те, що вашого партнера в вас дратує. І неухильно дотримуйтеся, не дозволяючи ліні зупинити вас на півдорозі

You cannot copy content of this page