fbpx
Суспільство
Гороскоп ідеальних стосунків: які знаки Зодіаку подарують вам щастя

Зодіакальна сумісність може пояснити, чому з деякими людьми взаєморозуміння виникає набагато швидше, ніж з іншими.

 • Овен (21 березня – 19 квітня): Стрілець і Терези.

Овен і Стрілець помітять один одного відразу. “Овну дуже імпонує вільна природа Стрільця”, – говорить Маккін. “Стрілець відповідає тому ідеалу, якого шукає Овен. Вони обидва представники знаків стихії Вогню, отже, у них є правильний баланс енергій”.

У той час як Овен і Стрілець поєднуються між собою завдяки астрологічній сумісності, Овна і Терези об’єднує тяжіння протилежностей. Джерело

 • Телець (20 квітня – 20 травня): Paк і Діва.

Любов Тельця до комфорту і стабільності пов’язує його як з Paком, так і з Дівою. “Тельці насолоджуються стабільністю, як і Paки”, – говорить Маккін.

З Дівами Телець сумісний з інших причин. “Діви – істоти звички”, – говорить Маккін.

 • Близнюки (21 травня – 20 червня): Овен і Терези.

Близнюки в захваті від яскравої енергії Овна. “Близнюки поділяють з Овном тягу до пригод, динамічний спосіб життя і захоплюються його життєстійкістю”.

Другий знак, з яким у Близнюків відразу з’явиться взаєморозуміння – це Терези. “Терезам, як правило, подобається спілкуватися, а Близнюки завжди відкриті для спілкування”, – говорить Маккін.

 • Рак (21 червня – 22 липня): Близнюки і Скорпіон.

Ракам сподобається, як близнюки допомагають їм розкритися. “Paк любить глибоко вникати в суть речей, а Близнюки – відмінні комунікатори”, – говорить Маккін. “Paк гідно оцінить інтелект Близнюків, а Близнюки – духовність Paка”.

Також у Paка глибокий зв’язок зі Скорпіоном. “Скорпіони сильні, і Paк буде відчувати себе в безпеці”.

 • Лев (23 липня – 22 серпня): Терези й Козеріг.

“Терези люблять любов, а Лев любить бути закоханим”, – говорить Маккін. “Лев буде захоплюватися Терезами та їх почуттям справедливості і розумінням краси”.

Що б це не було – романтичний або дружній зв’язок, подібний погляд на речі об’єднує ці два знака.

У той час як любов з’єднує Льва з Терезами, рішучість з’єднує його з Козерогом. “Козероги – роботяги, і Лео буде покірний рішучістю і працездатністю Козерога”, – говорить Маккін.

Читайте також: Чому не можна витягнути лампочку з рота

 • Діва (23 серпня – 22 вересня): Ваги й Козеріг.

Зв’язок між Дівою і Терезами зумовлена ​​зірками. “Сузір’я Терезів знаходиться прямо поруч з Дівою, тому у Діви є відчуття, що Терези їх однодумець і давній знайомий”, – говорить Маккін. Ці двоє відчують особливу гармонію, перебуваючи разом.

Спільне використання стихії об’єднує Діву і Козерога. “Козероги є земним елементом, таким як Діва, тому у них є порозуміння в прагматичних питаннях”, – говорить Маккін.

 • Терези (23 вересня – 22 жовтня): Телець і Стрілець.

Оскільки обидва знака управляються Венерою – планетою любові, краси і гармонії, Тельця і ​​Терезів пов’язують тонкі нитки.

“Їх взаємне задоволення хорошими винами, дорогими тканинами і мирної обстановкою об’єднує їх”. Ці спільні інтереси створять простір для більш глибокого зв’язку.

Другим знаком, до якого у Терезів буде особливе тяжіння, є Стрілець. “Стрілець – це авантюрний знак, і іноді це саме те, що потрібно Терезам, коли в житті все дуже застійно”, – говорить Маккін.

 • Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада): Телець і Риби.

Скорпіону імпонує сила Тельця. “Якщо є один знак в колесі Зодіаку, який може відповідати силі Скорпіона, це Телець”. Хоча таке поєднання може бути не кращим в плані конфліктів.

Другим знаком, з яким Скорпіони відчувають себе найбільш пов’язаними, є Риби. “Риби – це знак води, як і Скорпіон, тому між ними буде взаєморозуміння без будь-якої усній комунікації”, – говорить Маккін.

 • Стрілець (22 листопада – 21 грудня): Лев і Водолій.

Стрільця невблаганно тягне до Лева. “Стрілець має неупередженістю і інтересом до екзотики. Це добре поєднується з незалежністю і підприємливістю Льва”, – говорить Маккін.

Незважаючи на різницю стихій, Стрілець і Водолій тягнуться один до одного. “Водолій аналітичний і часто емоційно відсторонений, але він також відкритий і незалежний, як Стрілець”.

 • Козеріг (22 грудня – 19 січня): Paк і Водолій.

Козерогові дуже комфортно з Paком. “Керований планетою Сатурн, Козеріг – це ходяча традиція”, – говорить Маккін.

Другим знаком Козерога є Водолій. “Козероги скористаються інтелектом і креативністю Водолія, щоб безпомилково підходити до вирішення проблем”, – говорить Маккін. “Водолій навчить Козерога бути більш емоційним і оригінальним”.

 • Водолій (20 січня – 18 лютого): Близнюки і Лев.

Водолій відчуває сильну прихильність до Близнюкам. “Обидва повітряних знака не люблять, коли їх обмежують, тому вдячні один одному за свободу”.

Водоліїв тягне сміливість Лева. “Вони будуть глибоко захоплюватися упевненістю Льва і його уменеем самовиражатися”, – говорить Маккін.

“Як у багатьох інших полярних протилежностей в Зодіаку, між ними виникне магнітне тяжіння”.

 • Риби (19 лютого – 20 березня): Водолій і Скорпіон.

“Символ Водолія – ​​рознощик води”, – каже Маккін. “Він несе глечик з водою, стоячи на колінах біля поточної річки, представляючи знання, які він вбирає і якими хоче поділитися”.

Риби і Скорпіон мають більш інтуїтивну зв’язок. Вони подібні як на фізичному, так і на метафізичному рівні, і мислять однаково. Сила Скорпіона подобається слабшим Рибам.

Яким би не був ваш знак Зодіаку, в житті ви обов’язково зустрінете людей, які розуміють вас більше, ніж інші. І іноді цей зв’язок зумовлена ​​зірками.