fbpx
Цікаве
Підтвердили вчені: ці 4 імені наділяють своїх власників безсмертям і удачею. Перевірте – щасливчик ви?

Особливо експерти відзначають, що ці імена безсмертя – біблійні і набули широкого поширення в світі. Це наводить на думку, що імена дійсно є потужними оберегами і можуть зумовити долю людини. Також дослідження показало, що люди з цими 4 іменами досягають чималих успіхів в роботі і кар’єра їм дається легко, а якість життя у них вища, ніж у інших.

Езотерики давно відзначили, що ці чотири імені дають свої «носіям» особливі якості.

Тепер цей висновок підтвердили вчені. В Мічиганському університеті проаналізували дані 3 мільйонів чоловік з різними іменами і виявили зв’язок між тривалістю життя і ім’ям.

Дослідження показало, що такий зв’язок справді є, причому деякі імена найчастіше зустрічаються у тих, хто подолав 100-річний рубіж.

Вчені і езотерики назвали 2 чоловічих і 2 жіночих імені, з якими люди живуть довше за всіх інших.

Джерело

Ілля

Люди з таким ім’ям завжди веселі, товариські, легко будують відносини, хороші організатори.

Мойсей

Власники цього імені відрізняються неординарністю, схильністю до авантюр, раціоналізму і аналітики, при цьому є палкими авангардистами.

Читайте також: А ВИ ЗНАЄТЕ ПРО БОЖУ ГОРУ – НЕЙМОВІРНЕ ДРЕВНЄ МІСЦЕ СИЛИ В УКРАЇНІ? СЮДИ ПРИХОДЯТЬ ЗА ЗЦІЛЕННЯМ І ОТРИМУЮТЬ ЙОГО.

Ганна

Жінки з таким ім’ям завжди успішні. У них незбагненним чином поєднується пристрасть, високі моральні принципи, цілеспрямованість і правдолюбство.

Марія

Це ім’я наділяє господиню таємничістю, енергійністю, незалежним характером і добротою.