fbpx
Суспільство
“Піди з нашої землі! Не хочеш зараз піти – сядь зі мною за стіл переговорів, я відкритий. Тільки не на 30 метрів, як з Макроном та Шольцем, я ж сусід! Я не кусаюсь. Я нормальний мужик, сядь зі мною, поговори, чого ти боїшся?”

Президент України Володимир Зеленський звернувся до президента Російської Федерації Володимира Путіна із закликом припинити війну та сісти за стіл переговорів.

Про це він заявив під час прес-конференції з іноземними журналістами – трансляція велася у Facebook Офісу президента України.

Глава держави закликав лідера країни-агресора піти з території України та сісти за стіл переговорів, щоб припинити бойові дії та загибель людей з обох боків. Зеленський зазначив, що Україна, на відміну від Росії, ніколи ні на кого не нападала та не захоплювала чужі території.

“Піди з нашої землі! Не хочеш зараз піти – сядь зі мною за стіл переговорів, я відкритий. Тільки не на 30 метрів, як з Макроном та Шольцем, я ж сусід! Я не кусаюсь. Я нормальний мужик, сядь зі мною, поговори, чого ти боїшся?”, – так звучало звернення Зеленського на адресу Путіна.

Раніше президент України заявив, що має намір домагатися накладання на Росію репарацій і контрибуції за війну проти нашої країни.

Пишаємося нашим Президентом! Нашою країною! Нашими ЗСУ! Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне.