fbpx
Суспільство
Пішла на відчайдушний крок: Алла Пугачова разом із сім’єю покинули Росію

Українська армія продовжує давати серйозну відсіч російським загарбникам, а санкції швидко руйнують економіку супротивника. Схоже, що це дуже лякає російських зірок, і вони намагаються якнайшвидше покинути РФ.

Наприклад, Земфіра та Рената Литвинова вже благополучно втекли з корабля-потопальника до Франції. Також подейкують, що Росію покинула Алла Пугачова.

За інформацією російських ЗМІ, примадонну разом із чоловіком Максимом Галкіним та двійнятами Гаррі та Лізою помітили в аеропорту “Внуково” ще 28 лютого.

Варто зазначити, що для Алли Борисівни такий вчинок можна назвати дуже відчайдушним кроком, адже всім шанувальникам відомо, що співачка має панічний страх перед польотами і ніколи не користується послугами авіатранспорту. Пугачова завжди подорожує потягом.

Що ж, стрімкий відліт примадонни стає ще одним доказом того, що справи в Росії дуже сумні.

До того ж, як повідомляли раніше, на чоловіка Алли Борисівни Максима Галкіна обрушилася хвиля хейту путінських прихильників за те, що артист підтримав Україну.

Нагадаємо, що не лише Галкін висловився проти війни в Україні. Серед російських зірок знайшлося досить людей, здатних думати.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.