fbpx
життєві історії
Після 3 років шлюбу чоловік дізнається, що у дружини є діти. Кирило піднявши трубку телефона і співрозмовниця представилася мамою Алли і сказала, що у його дружини двоє дітей, до яких вона зовсім не приїжджає і не допомагає. Дружина не стала приховувати, що у неї є діти. Вона віддала на виховання їх ще маленькими мамі і як тільки добре влаштується, то забере їх до себе. Але через пару років зрозуміла, що їй добре жити одній і забирати дітей вона не хоче. Вона лише деколи перекидає грошей на мамину картку на дітей!

Кирило познайомився з Аллою на корпоративі в боулінгу. Вони обоє працювали в одній фірмі, правда в різних будівлях і до цього моменту ніколи не зустрічалися. Кирилу було нудно з колегами, вони всі були сильно напідпитку, а він вів здоровий спосіб життя і не пив алкоголь.

Аллу чоловік помітив відразу, вона була в яскравому червоному платті і велика частина чоловічого колективу намагалася фліртувати з нею. Кирило запропонував їй піти в сусідній зал, де розташовувалася дискотека.

В боулінг грати вона не хотіла і пішла з Кирилом потанцювати. Пара промовила до самого закриття, а потім чоловік викликав таксі і провів її.

На наступний день він прийшов в офіс Алли з букетом квітів. Між ними незабаром закрутився роман і вони з’їхалися. Через півроку, Кирило зробив пропозицію Аллі і вони одружилися.

Сімейне життя була чудова: подружжя з’їздили у весільну подорож, зробили ремонт в квартирі і навіть завели собаку. Єдине, що не міг зрозуміти Кирило, цю розмови з кимось із родичів по телефону.

Він би не звернув на це уваги, якби Алла не розмовляла у ванній кімнаті з зачиненими дверима. На весіллі з боку нареченої були тільки подруги, а щодо родичів вона сказала, що рідко з ними спілкується та й в поганих відносинах. А батьків у неї немає.

Минуло 3 роки. Подружжя були щасливі і досі вели себе як наречені. Вони постійно обіймалися і ходили за руку. Кирило став говорити дружині про дітей і як він би хотів незабаром стати батьком. Але дружина говорила, що зараз не час, а ось через пару років можна буде зайнятися цим питанням.

Одного разу Алла була у ванній, а на її телефон хтось старанно телефонував. Кирилу заважав звук мелодії і він вирішив відповісти на дзвінок. На іншому кінці телефону сварился якась жінка, вона говорила про покинутих дітей і вимагала хоча б вислати грошей на одяг.

Чоловік не міг зрозуміти чому його дружині дзвонить ця жінка і говорив, що та помилилася номером. Але коли співрозмовниця представилася мамою Алли і сказала, що у його дружини двоє дітей, до яких вона зовсім не приїжджає і не допомагає.

Кирило дочекався коли дружина вийде з ванни і зажадав пояснень. Алла не стала приховувати, що у неї є діти. Вона віддала на виховання їх ще маленькими мамі і як тільки добре влаштується, то забере їх до себе.

Але через пару років зрозуміла, що їй добре жити одній і забирати дітей вона не хоче. Вона лише деколи перекидає грошей на мамину картку на дітей. Кирило не хотів жити з такою жінкою і пішов від неї. Алла намагалася повернути чоловіка, але той лише подав на розлучення.

Кирило довго не міг прийти в себе і почати будувати своє особисте життя, а ось Алла не встигнувши толком отримати розлучення, як змінила роботу і знайшла іншого коханого.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook