fbpx
життєві історії
Після декількох років на орендованій квартирі ми таки наважились з Романом взяти кредит і платити вже за своє, рідненьке. Мої батьки нас підтримали, і навіть допомагають фінансово. Та недавно мама прийшла в гості і відкрила на деякі речі мені очі. Ось вже третій день нормально не сплю. Вся в роздумах

Після декількох років на орендованій квартирі ми таки наважились з Романом взяти кредит і платити вже за своє, рідненьке. Мої батьки нас підтримали, і навіть допомагають фінансово. Та недавно мама прийшла в гості і відкрила на деякі речі мені очі. Ось вже третій день нормально не сплю. Вся в роздумах.

Ми з Романом більше п’яти років живемо разом, у нас є спільна дитина, Устиму 3 рочки недавно виповнилося. Чоловік любить проводити час з сином, бере з собою на рибалку, про мене теж не забуває, подарунки без приводу, побачення при свічках, він не скупиться на комплементи та приємні слова.

Ми раніше орендували двокімнатну квартиру, за яку платив Роман, але одного дня ми все-таки вирішили, що краще брати в кредит і платити вже за своє, рідненьке. Мої батьки нас підтримали, і мама з татом нам добряче допомагають, щоб ми скоріше закінчили з цими боргами.

Живемо нормально, дружна сім’я, де всі один одного люблять і поважають. Я хороша господиня, сама люблю затишок, чистоту і запах домашньої випічки. Працюю дома, але грошей нам вистачає. Устим коли стане більш дорослим, то подумаю і про кращу роботу – десь в салоні краси.

Я роблю на дому манікюр і макіяж, роботи хватає, навіть доводиться відмовляти декому – не хватає часу на рідних. Чоловік добре заробляє, розкоші немає, але якщо є мета (річ купити або на відпочинок накопичити) то все реально. Хотіли замахнутися на приватний заміський будинок, але вирішили почекати.

Ось жила і раділа – шлюб вдалий, зустріла своє кохання пізно, але всім кажу, що чекала саме такого, як мій чоловік.

У Романа це другі серйозні відносини, від першої дружини Ірини в нього є дочка-підліток. Чоловік добре спілкується з дочкою, але без фанатизму. Допомагає матеріально, підтримує зв’язок з батьками першої дружини, так як дівчинка живе з ними (мама влаштовує своє життя, наскільки я розумію).

Що там у них сталося, де його перша дружина живе, я не цікавилася. Цікаво, звичайно, але за це невтручання в особисте життя чоловік мене дуже цінує. Він розповів про першу сім’ю рівно стільки, скільки вважав за потрібне.

Не подумайте, що я забрала його у дружини та дитини, ні, такого не було, бо на час нашого з Романом знайомства, від вже більше року жив один, хоча розлучені офіційно вони не були, і що найгірше, до сьогодні мій Роман офіційний чоловік Ірини.

Через цю ситуацію я вже декілька місяців не можу спокійно спати. Я не зациклена на тому, що обов’язково має бути штамп в паспорті. Ми щасливі разом і цього нам обом достатньо. Ми навіть навчилися відповідати надокучливим друзям та родичам, чому ми досі так і не узаконили наші стосунки.

Роман з легкістю відповідає: “Це не ваша справа. Ми щасливі, і цього достатньо”.

Моя найкраща подруга до сьогодні наводить приклади обманутих “дружин”. Каже, що я легко можу бути на їх місці, тим більше залишитися з дитиною на руках – одна-однісінька. Але я не зважаю на такі історії.

Але останньою краплею стала моя мама, вірніше, її вимога поставити Роману ультиматум – одружуємося чи ні? Їй здається дуже дивним факт наявності штампа в паспорті мого чоловіка з чужою жінкою. З одного боку, у неї всі права, а у мене одні обов’язки.

Що це за потрійні відносини такі? А згідно із законом навіть на нашу нову квартиру у неї є всі права, за яку плачу не лише я, а навіть мої батьки. Ірина законна дружина мого Романа, на якого оформлено наше житло. Я довіряю чоловікові, і ця розмова йому буде неприємний. Не знаю, що робити, а раптом вона права?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page