fbpx
життєві історії
Після народження синочка чоловіка наче підмінили. Я після виписки думала, що він жартує. А потім зрозуміла, що він серйозно говорить, що я непотрібна людина в родині, що мене годують, все за мене роблять, що з дитиною сидіти – це не на роботу ходити. Я оголосила чоловікові, його мамі і його сестрі, що ми розлучимося через рік

У нас з чоловіком до народження дитини була повна ідилія. Дитина бажана, а як народився синочок, чоловіка наче підмінили.

Я після виписки думала, що він жартує. А потім зрозуміла, що він серйозно говорить, що я непотрібна людина в родині, що це він мене годує.

Подружка моя народила на кілька місяців раніше за мене. Коли вона говорила мені, що її чоловік не допомагає з дитиною, то я дивувалася. Думала: як же мені пощастило з моїм чоловіком, він хоче дитинку і піклуватиметься про нас. Він такий турботливий і точно буде допомагати! І для мене було здивуванням, коли мій чоловік почав робити і говорити так само, як чоловік подруги…

Я терпіла 9 місяців. Потім у мене терпець увірвався. Я втомилася плакати від образливих слів, що мене годують, все за мене роблять, що з дитиною сидіти – це не на роботу ходити. В один день я сіла і проаналізувала, чи зможу я жити в розлученні. Квартира на мені, машина на мені, робота у мене завжди була офіційна і зарплата хороша.

Я оголосила чоловікові, його мамі і його сестрі, що ми розлучимося через рік, тому що раніше, ніж дитині виповниться рік, не  розлучають. Розповіла все його сім’ї, як він мене ображав. Вони були в неприємно і щиро здивовані, не могли повірити.

Провели з ним мама і сестра бесіду. Він перед ними хотів показати себе в кращих барвах. Сказав: «Нехай йде на всі чотири сторони». А сам повернувся додому і вимолював у мене прощення. Сказав, що все усвідомив, що не цінував свого щастя.

Тепер мені стало легше. Він мовчить, з дитиною допомагає, але осад у мене залишився, таких чистих почуттів, як раніше, в мене до нього зараз немає. Не знаю, прощу я його за це чи ні… Але розлучення вважаю крайнім заходом, адже дитина буде позбавлена батьківської любові.

У подруги, до речі, теж стали краще відносини з чоловіком. Її дитина вже підросла і чоловікові цікаво вже з ним. Він тата любить і з рук не злазить.

Думаю, що перший рік найскладніший для сім’ї, в якій з’являється малюк…

Автор: Олена.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook