fbpx
Шоу-бізнес
Після неприємного інциденту на кордоні, Раміна Есхакзай “вилила душу” в соцмережі: ох і допекли учасниці “Холостяка” наші “сусіди” (фото)

Після неприємного інциденту на кордоні, Раміна Есхакзай “вилила душу” в соцмережі: ох і допекли учасниці “Холостяка” наші “сусіди” (фото)

Засновниця YouTube-каналу “Ходят слухи” стикнулась з неприємною ситуацію на кордоні. Поведінка прикордонників нагадала Раміні поведінку росіян.

Після початку повномасштабної війни учасниця “Холостяка-5” Раміна Есхакзай з мамою та своїми домашніми улюбленцями певний час жила в Австрії. Днями вони зібрались повертатись в Україну. Але на кордоні з Угорщиною на ведучу чекав неприємний “сюрприз”. Прикордонники не пустили її на авто до України через відсутність техпаспорту. А документ через застосунок “Дія” вони відмовлялись приймати.

Та найбільше Раміну обурило не це. А негарне ставлення угорців. За словами блогерки, вони ледь її не “вказували напрямок” та відмовлялись будь-що пояснювати. Тож ведучій довелося їхати до угорсько-румунського кордону.

“Після вчорашньої зустрічі з “цими” на угорському кордоні, нам довелося їхати до Румунії. Собаки хочуть їсти, змучені, ми з мамою також безсилі, я в подиві від поведінки прикордонників, але треба пробувати прорватися через інший кордон. Десь о 01:00 ночі ми доїхали до угорсько-румунського кордону. Була велика черга. Десь машин 30 перед нами”, – поділилась історією Раміна в Instagram.

До Румунії Раміну з техпаспортом у “Дії” пропустили. О 06:00 годині ведуча заселилась у місцевому готелі. А вже зранку вирушила до кордону з Україною.

“Черги взагалі не було. Мене зустріли дуже гарні чоловіки, типаж Макрона, яким я пояснила, чому немає техпаспорта. На мене ніхто не верещав. Розмовляли спокійно. Як треба розмовляли з людьми. Далі були українські прикордонники. Молоді хлопці, жінка та чоловік 40-50 років. Всі питали про техпаспорт, я показала “Дію”. Останній чоловік сказав з посмішкою: “То це вас не пустили мoдяpи?”. Я відповіла: “Так”. Так я опинилася в Україні”, – написала зірка.

Поведінку угорців Раміна назвала ненормальною. За її словами, ті, кому надана влада, повинні поводити себе краще, ніж люди без влади. Також ведуча провела паралелі між угорцями та росіянами.

На росії себе ведуть на кордоні так само, як вчора зі мною поводили себе угорці. Не найкращий приклад для наслідування. Я не кажу, що всі угорці такі. Скрізь є нормальні люди. Але приклад прем’єра Угорщини, прикордонників та чоловіка на ресепшен в Будапешті, який хотів здерти з нас 60€ за проживання собак, говорять про те, що вони не розуміють, що таке співчуття. Що таке, коли твого сусіда бoмблять, а ти робиш вигляд, що не розумієш людської мови, – заявила Раміна.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ramina Eshakzai (@raminalalala)

Фото – скріншот з відео