fbpx
життєві історії
Після почутого я довго не могла відійти. Вийшовши з лікарні в мене трусилися руки, ноги ледь слухалися, а в голові було пусто. Не знала, що робити. Тоді вирішила, що краще побути трішки на самоті, обдумати, як буде краще. Але я не хотіла бути тягарем для коханого. Розуміла, що в будь-який момент я можу і взагалі втрати зір, тоді йому б прийшлося не солодко

Після того, що сказав мені лікар, навіть сонце для мене буде світити інакше… А з чого все почалося?

З самого дитинства я мала поганий різ, того і носила окуляри. Хоч це і було причиною насмішок від однокласників, в подальшому це не завадило мені вступити в університет на спеціальність графічний дизайн.

Тоді я і почала зустрічатися з одним дуже хорошим хлопцем.

Ну просто диво! Звали його Святослав. Він був оптимістом, завжди веселий, харизматичний, рухливий. Займався спортом і ніколи не сидів на місці. Був добрим і комунікабельним, завжди був у вирі подій. Ну просто якесь свято! Іноді я його так і називала. Свято! Моє свято!

Він завжди знаходив потрібні слова, щоб підтримати. Після розмови з ним навіть перездача у викладача, якого боялася вся група, не здавалася такою страшною.

Завжди поруч з ним я не могла довго плакати чи сумувати, адже за декілька хвилин в мене появлялася усмішка, а потім взагалі лунав регіт – була його супер сила і вона допомагала мені не раз.

Ми були разом і коли я вже закінчила університет. Разом раділи, коли отримала роботу.

Разом були і коли настали погані часи, і я занедужала короною.

Тоді, хоч і на відстані, він підтримував, в нього це як завжди добре виходило. Можливо і через це недуга минула доволі легко. І без ускладнень, думала я тоді.

Але згодом я почала помічати, що мій зір стає все гірше і гірше. Спочатку я подумала, що це через роботу, та і загалом, бо багато сиділа перед екраном.

Вирішала поміняти лінзи в окулярах, це допомогло, але не надовго. З часом зір став іще гіршим.

Тоді я звернулася до лікаря. Після різних обстежень, він сказав дещо насторожливе. Те, в що я довго не могла повірити. Він сказав, що корона дала ускладнення і тепер мій зір може стати настільки поганим, що я і взагалі перестану бачити.  І єдине, що можна зробити, це лише призупинити розвиток недуги.

А якщо нічого не робити, то я взагалі зможу втратити роботу, адже неможливо робити дизайн, коли ти бачиш тільки силует.

Після цього я довго не могла відійти. Вийшовши з лікарні в мене всю трусило. Руки трусилися, ноги ледь слухалися, а в голові було пусто. Не знала, що робити.

Тоді я вирішила, що краще побути трішки на самоті, обдумати, як буде краще. Але я не хотіла бути тягарем для коханого.

Розуміла, що в будь-який момент я можу і взагалі втрати зір, тоді йому б прийшлося не солодко.

Читайте також: Я не думала, що залишаю свою однорічну доньку з бабусею назавжди. Так вийшло. До Польщі я поїхала шукати тата Ангелінки, а знайшла поляка, з яким і створила сім’ю. Я не розповідала йому нічого про дочку, бо хвилювалася, що він мене засудить. Я не бачилась з мамою і донькою багато років. Одного дня в наш будинок постукала жінка, яка влаштовувалась до нас покоївкою. Я одразу ж її впізнала

Від того часу як я дізналася, що маю ці проблеми я почала уникати зустрічей з хлопцем, ігнорувати його дзвінки і повідомлення.

Це важко, але я не знаю що мені робити.

А й правда, що мені робити?

З одного боку не добре просто зникнути і нічого не сказати, а з іншого боку я не хочу стати для нього тягарем… А що б порадили мені ви?

Автор – Настя Г.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page