fbpx
Шоу-бізнес
Після розриву стосунків з “Холостяком” Михайлом Заливако, Анна Богдан заінтригувала шанувальників своїм “цікавим станом”: “Ви при надії. Ура!”

Після розриву стосунків з “Холостяком” Михайлом Заливако, Анна Богдан заінтригувала шанувальників своїм “цікавим станом”: “Ви при надії. Ура!”

Переможниця “Холостяка-11” добряче полоскотала нерви прихильникам.

Майже рік парочка, яка зародилась на проєкті “Холостяк-11”, перебували у стосунках. Фанати досі не можуть повірити, що Анна Богдан та Михайло Заливако більше не разом – нещодавно дівчина повідомила у Мережі про розрив з харківським бізнесменом, але деталі не стала розкривати. Прихильники досі сподіваються, що ексзакохані дадуть ще один шанс один одному.

І нещодавно Богдан дала надію фанатам на їхнє з Заливако возз’єднання, адже у Ані вдома живе Бублик – кіт Михайла. Втім, на цьому інтрига не закінчилась.

Днями в Instastories Аня Богдан анонсувала фоловерам, що їй є що їм розповісти, але що саме – дівчина вирішила потримати на цьому питанні паузу. Фанати самі ж почали здогадуватись, про що дівчина говорить. Дехто ж припустив, що переможниця “Холостяка” помирилась з Заливако або ж у неї нові стосунки. Інші почали писати, що Аня чекає дитину і саме про це вона має сповістити.

Проте ці варіанти виявились неправильними. Насправді Анна Богдан вирішила кардинально змінити імідж і саме цим вона хотіла поділитись з підписниками. (Інтрига вдалась!)

Після розставання з Михайлом Заливаком дівчина вирішила обрізати довге кучеряве волосся й зробити коротке каре.

“З цією думкою я ходила два роки. Робити чи не робити, підійде мені каре, чи ні. І як тільки я приїхала у Київ – одразу пішла до майстра”, – написала дівчина.

Анна зізналась, що це у неї вперше така радикальна зміна образу.

“Часто буває, коли дівчина розстається з хлопцем одразу щось робить зі своїм волоссям. У мене це вперше так”, – написала Богдан.

Фото взяте з мережі

You cannot copy content of this page