fbpx
життєві історії
Після такого сорому Любов Павлівна довго відтягувала день знайомства з майбутньою невісткою. Щоб Катерина не впізнала її, навіть вирішила сходити в салон краси, і змінила кардинально зачіску. Вона все ж надіялась, що Богдан одумається, і не ввійде в сімейне життя з цією жінкою, але марно

Моя тепер вже кумася – Катерина, зустрічалася з хорошим хлопцем Богданом, але мама його була жінкою з характером, звали її Любов Павлівна. Як тільки вона дізналася, що у сина з’явилася дівчина, до якої він дуже серйозно налаштований і планував зробити їй пропозицію, мама зрозуміла, що повинна з’ясувати хто ця дівчинка і що у неї за сім’я. І з’ясувати це не просто від сина, а сама, як стороння людина побачити все своїми очима.

Вона з’ясувала ким і де працює мама потенційної невістки і наказала своєму особистому водієві поїхати за тією адресою, зупинитися біля роботи і зробити вигляд, що машина зламалася. Коли вони під’їхали до міської бібліотеки, де працювала потенційна мама невістки, мама Богдана вийшла із машини і відправилася всередину.

Зустрівши там першу-ліпшу жінку, вона почала з нею віддалену розмову і поступово вивела її на тему їх співробітників, зробити це виявилося не так складно, оскільки співробітниця виявилася дуже балакучою.

Я хочу в вашу бібліотеку інвестувати кошти, зробити так, щоб вона процвітала. А для цього мені потрібно поговорити з вашим власником.

Вона знала, що мама невістки керує бібліотекою, а допоміг фінансово їй в цьому Богдан. Він допоміг відкрити цю бібліотеку, швидше за все через любов до Катерини.

Коли балакуча співробітниця привела її до кабінету матері невістки, Любов Павлівна представилася і оглянула оцінюючим поглядом мати Каті. Друга представилася у відповідь і простягнула руку, Люба руки не подала. Стало ясно, що їй явно щось не сподобалося.

А саме те, що вона вирішила, ніби Катя сіла на шию Богдану, окрутила бідного хлопчика і вся сімейка Катерини тут теж замішана.

Вона зав’язала розмову так, що у матері Катерини пропало бажання розмовляти з Любов Павлівною, тому як усіма способами вона намагалася показати свою перевагу над нею і опустити її, показуючи як бідно виглядає життя власника бібліотеки, яка навіть не змогла її сама купити , а скористалася допомогою сторонньої людини.

Звичайно нічого вона інвестувати в бібліотеку не планувала, вона хотіла лише поглянути в очі матері Каті та дати зрозуміти, що їх місце там, де вони зараз є, але точно не в її світі достатку і зв’язків.

Половину розмови почула сама Катерина, вона прийшла раніше до мами, щоб забрати важливі документи. Її не влаштував тон Любов Павлівни і вона не стала стояти і слухати за дверима, а пройшла в кабінет і почала говорити жінці, що грошима вона не окупить всі свої гріхи. Катя вимагала, щоб ця жінка негайно забиралася з бібліотеки, звичайно вона і не знала, що це мама Богдана.

Коли Любов Павлівна побачила Катю, її обличчя змінилося, вона дивилася на неї і мовчала, в її плани мабуть не входило зустрітися ось так з майбутньою невісткою, а план був лише щодо матері Катерини.

Вона величезними очима мовчки вислухала Катю і рушила в напрямку до вхідних дверей.

Вибачтесь, а потім йдіть, інакше я вас не випущу, говорила наполегливо Катерина.

Але мати Богдана лише спробувала обійти Катерину стороною. Тоді дівчина повторила свої слова, після чого Любов Павлівна на автоматі сунула купюру грошей Каті в якості вибачення.

Катя була ще сильніше обурена і кинула зім’яті в руці гроші назад жінці. Мені від вас гроші не потрібні, не відкупитесь, я не багато чого прошу, безсовісна, сказала Катя. Любов Павлівна здивувалася, розгубилася, не стала піднімати гроші, а просто швидко вискочила за двері кабінету.

Перше знайомство сім’ї Каті з Любов Павлівною не відбулося у призначений день, жінка довго відтягувала цей момент, сподівалася, що при знайомстві її не згадають, навіть перефарбувала колір волосся і всіляко намагалася дати зрозуміти синові, що йому потрібна більш гідна наречена, але марно.

Коли зустріч все-таки відбулася, Любу згадали, але не подали виду. Вони потім сказали Богдану про справжню першу зустріч з Любов Павлівною. Без обговорення цієї ситуації не обійшлося, але час все розставив на свої місця. Богдан і Катерина зараз чоловік і дружина, а Любов Павлівна давно зрозуміла свої помилки і зараз активно допомагає молодим фінансово і порадами. Правда діти її порад не слухають.

Звикла вона керувати людьми. Так швидко це не проходить, якщо взагалі пройде…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook