fbpx
Шоу-бізнес
Після таємничого зникнення Олега Винника з України в час війни, стало відомо й про інші проблеми, не тільки пов’язані зі здоров’ям: “Ніхто й не очікував!”

Після таємничого зникнення Олега Винника з України в час війни, стало відомо й про інші проблеми, не тільки пов’язані зі здоров’ям: “Ніхто й не очікував!”

Знаменитий український виконавець Олег Винник розбурхав мережу своїм мовчанням та відсутністю в інформаційному просторі у той час, як більшість знаменитостей активно говорить про війну.

Тривалий час шанувальники Олега Винника не могли дізнатися правду про його місцезнаходження. Спочатку артист дав інформацію щодо того, що він насправді знаходиться в Україні. Тим не менш, поступово правда почала виходити назовні.

Один за одним зірки ділилася інформацією про те, що повелитель вовчиць давно не знаходиться на Батьківщині.

Останньою краплею стала розмова Наталі Мосейчук з Леньо, який видав місцеположення Винника. Чоловік відверто заявив, що зірка знаходиться у Німеччині, а також додав вельми багато неприємних деталей.

“Ти просто сам, Олег, маєш розуміти, що якщо випадаєш з історичного контексту, з цього українського човна, який бореться з російською імперією, ти просто станеш ніким. Ти будеш не потрібний своїй дружині, своїм дітям. Що ти їм, цим дітям, скажеш?”

Буквально через декілька днів після оприлюднення цього інтерв’ю адвокат Олега вийшла на зв’язок та зізналася, що артист дійсно знаходиться в Європі, але пов’язано це не втечею через війну, а через лікування. Мовляв, про недугу Олега його фанати знали і до початку повномасштабного вторгнення російської федерації на території України, що повністю відповідає істині. Раніше Винник проговорювався про погане самопочуття.

Зважаючи на той факт, що Леньо поділився правдивою інформацію, на думку спадає і те, що про проблеми в родині Винника зірка також може щось знати. Також варто звернути увагу на той факт, що він пригадав декількох дітей артиста, а не одного Юліана, про якого преса вже знає.

Фото – скріншот з відео