fbpx
життєві історії
Після того, як Артем (друг чоловіка) запросив нас на весілля, мені в приват прийшло повідомлення в інстаграмі. Чесно, такого нахабства від нареченої я не очікувала. Мало того, що Андріяна ні дня за ці сім років, що живе з Артемом, не пропрацювала, так ще й захотіла заробити на власному ж весіллі. В результаті на це “супер-весілля” я не пішла. Нехай наречена робить висновки

Після того, як Артем (друг чоловіка) запросив нас на весілля, мені в приват прийшло повідомлення в інстаграмі. Чесно, такого нахабства від нареченої я не очікувала. Мало того, що Андріяна ні дня за ці сім років, що живе з Артемом, не пропрацювала, так ще й захотіла заробити на власному ж весіллі. В результаті на це “супер-весілля” я не пішла. Нехай наречена робить висновки.

***

Що саме мене обурило і чому я не збиралася на весілля.

Друг мого чоловіка після шести років спільного проживання змирився з думкою, що потрібно все-таки створювати сім’ю і думати про дітей і зробив пропозицію своїй Андріяні-утриманці.

Так, я не помилилася в вираженні. Всі сім років Андріяна ніде не працювала, а вдало присіла на шию забезпеченого партнера.

Заздрість, скажете ви мені? Ні, не про це мова. Просто хочу показати вам повну картину того, що відбувалося перед весіллям.

За два місяці до реєстрації нас (чоловіка, мене і дитину) запросили на весілля, яке збиралися влаштувати в одному із столичних ресторанів. Частину гостей планували розмістити в номерах на ніч.

І відразу після запрошення мені в Інстаграм написала Андріяна, наречена так би мовити.

Запитала, чи точно ми їдемо всі разом і почала нити, що номери дуже дорогі і треба б компенсувати їй їх вартість.

Я не те слово стерпла від такого нахабства і сказала, що всі фінансові питання нехай вирішують наші чоловіки між собою.

Після чого вона внесла мене в чорний список, але листування у мене збереглося, тому що я його заскрінила і відправляла чоловікові, з питанням, як на це реагувати і що робити.

Чоловік не став нічого говорити щасливому нареченому, просто оголосив, що поїде один і без ночівлі.

Але ви просто вдумайтесь, наречений всі витрати на весілля взяв на себе, запросив свого друга з сім’єю, Андріяна-утриманка ніде не працює, але просить перевести їй гроші, крім загального грошового подарунка.

Ось так хитрюга вирішила підзаробити на власному весіллі. Не знаю, чи вийшло у неї ще з кимось провернути подібну схему?

Навряд чи хтось розповів її нареченому про її вимагання, але чоловік сьогодні розповів, що багато друзів нареченого приїхали без дружин і не залишалися на ніч.

Це все пояснює.

А як ви б зреагували на таке повідомлення?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page