fbpx

Після того, як чоловік поїхав на заробітки, я зустріла Дениса. Довгий час ми просто дружили. Я відганяла думки, що кохаю цю людину. Та одного дня я таки здалася. Я не стала це приховувати від Олега, тому при першій можливості сказала все, як є. На диво, Олег не зчиняв “бурі”, а мирно погодився на розлучення. Але якщо з колишнім все було гладко, до з дочкою все було куди гірше. Довгий час моя Арінка не могла з цим змиритися, поки не настав один прекрасний день

Після того, як чоловік поїхав на заробітки, я зустріла Дениса. Довгий час ми просто дружили. Я відганяла думки, що кохаю цю людину. Та одного дня я таки здалася. Я не стала це приховувати від Олега, тому при першій можливості сказала все, як є. На диво, Олег не зчиняв “бурі”, а мирно погодився на розлучення. Але якщо з колишнім все було гладко, до з дочкою все було куди гірше. Довгий час моя Арінка не могла з цим змиритися, поки не настав один прекрасний день.

Як то буває в житті. Ми закохуємось, одружуємось, створюємо свою сім’ю. Такі молоді і щасливі і здається, ніхто і ніщо не зможе стати на заваді нашому щастю.

Так було і в моїй історії кохання. Олег дуже романтично за мною доглядав. Від нашого кохання у нас з’явилась донечка.

Жили ми окремо від батьків. Облаштовували побут так, щоб нам обидвом було зручно. Дочка радувала нас своїми успіхами, ми часто влаштовували сімейні мандрівки.

А потім в нас в сім’ї почалась криза. Чоловік втратив роботу, і нам критично не вистарчало коштів на життя. Чоловік прийняв рішення їхати на заробітки за кордон.

Дочці тоді було десять. Щоб якось протриматись на перших часах, я влаштувалась на роботу.

Там я і познайомилась з Денисом. Майже з першого погляду цей чоловік почав мене приваблювати. Я всіляко намагалась прогнати від себе ці думки.

Говорила собі: не можна, ти заміжня. Тим більше, Денис виявився молодшим від мене на чотири роки.

Та через три місяці я не встояла і ми почали зустрічатись з Денисом. Спершу наші зустрічі були невинними, нам було цікаво проводити час разом і спілкуватись.

А потім цей перший поцілунок і я розтанула, як би це дивно і несправедливо не звучало. Я розуміла, що решту свого життя хочу провести саме з ним, а не з чоловіком.

І щоб не обманювати свого чоловіка, я про все йому розповіла. Олег не міг повірити ще довго у сказане мною, а потім і сам погодився на розлучення.

Денис дуже успішний і самостійний чоловік, і запропонував нам з дочкою переїхати до нього. Та я й подумати не могла, що моя дочка так все сприйме і буде проти наших відносин.

Моя дочка Арінка, часто влаштовувала мені “побіги” з дому, влаштовувала “бурі”. Говорила, що через те, що я зробила з батьком, я не маю права бути щасливою.

Ми ще довго жили окремо з Денисом і нам доводилось зустрічатись таємно. Все це тривало майже три роки.

Арінка якось прийшла додому, і поділилась зі мною, що у неї появився хлопець, який їй дуже подобається і вона щаслива.

Одного дня Арінка пішла зі своїм хлопцем гуляти, а я залишилась сама і у мене в голові виникли такі слова, які я хотіла відразу сказати своїй дочці після повернення додому.

“Ось бачиш, донечко, ти йдеш з дому гуляючи зі своїм хлопцем, а потім ти захочеш створити свою сім’ю і взагалі покинеш мене. Тоді я залишусь одна, і буду до кінця днів самотня”.

Моя дочка, послухавши мене, нічого мені не відповіла.

Та зранку я прокинулась від обіймів своєї донечки, яка сказала мені, що не проти моїх відносин з Денисом. Річ в тім, що весь цей час моя Аріна вірила у наше примирення з чоловіком.

Та тепер зрозуміла, що це неможливо, адже я покохала іншу людину.

Сьогодні я щаслива, з Денисом ми піклуємось про Арінку і чекаємо на нашого спільного малюка.

Можливо, моє життя б не змінилось, якби не всі ці обставини, які заставили мого чоловіка поїхати за кордон.

Та я ні про що не шкодую, адже я щаслива в парі із Денисом і хочу, щоб наше кохання тривало вічно.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page