fbpx
життєві історії
Після того, як чоловік захворів, свекруха стала кожної неділі ходити до церкви, і десь там, її хтось “надоумив”. – Я тепер знаю причину, чому мій Олежик занедужав. – Я тоді притихла, і стала ж чекати продовження історії. – Це все ти винна. Я завжди знала, що не до добра це. – Що?, – стала я вже сама випитувати. – А те, що ти не природнім шляхом нашу Соломійку на світ привела. – Я деякий час не могла навіть поворухнутися

Після того, як чоловік захворів, свекруха стала кожної неділі ходити до церкви, і десь там, її хтось “надоумив”. – Я тепер знаю причину, чому мій Олежик занедужав. – Я тоді притихла, і стала ж чекати продовження історії. – Це все ти винна. Я завжди знала, що не до добра це. – Що?, – стала я вже сама випитувати. – А те, що ти не природнім шляхом нашу Соломійку на світ привела. – Я деякий час не могла навіть поворухнутися.

Я довго наважувалася написати свою історію, знаю, не всі зрозуміють правильно, деякі засудять. Але, так накипіло, що просто хочеться виговоритися.

Я заміжня, є дитина (1 рік і 8 місяців). Чоловік особливо не цінував мене, майже весь час гуляв. Зупинила його від цієї звички недуга, яка вимагає довгого відновлення.

Звичайно, пробачити зраду Олега я не змогла, скоріше, просто звикла до думки, що в чомусь його не влаштувала, може і сама в чомусь винна. І після захворювання я йому допомагала, чергувала в палаті, годувала з ложечки, якщо того вимагала ситуація. Дома теж доглядала. Не докоряла йому, все що не просив Олег – робила. Зараз йому сало трохи легше і він став просто принижувати мене, ображати постійно.

Якщо щось намагаюся висловити, відразу починає верещати, каже, що хоче, щоб я робила так, як він хоче. За кожну провину каже, що все розповість моїм батькам (вони в мене вже старенькі, і я боюсь за їх здоров’я). Не можу ані словом, ні ділом догодити. Я втомилася від такого ставлення. Перестала вірити в себе. Все частіше на його звинувачення просто мовчу.

Прикро, що за мою доброту людина платить ось так. При цьому, його родичі теж досить сильно ображають і мене і дитину. Мати Олега, під час операції чоловіка, присягнулася нашою дитиною в церкві. Звинувачують, в тому, що якщо я привела дитинку на світ не природнім шляхом, то дитина у нас не здорова і взагалі, через це в її сина і почались проблеми зі здоров’ям.

Прикро все це слухати. Олег, звичайно ж, не заступається за мене, йти мені нікуди, але і терпіти вже, немає сил. Просто вилила вам душу.

Маю велику надію, що скоро все стане добре!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page