fbpx
життєві історії
Після того, як моя мама поскандалила зі сватами, теща заборонила Оксані приходити до неї навіть на свята. Зазвичай я їздив до батьків один, або ж з дочкою. Проте теща могла з’явитися на нашому порозі без попередження і в любу хвилинку. Після одного з таких візитів я і поїхав на заробітки. Пів року моя Оксана протрималася і подала на розлучення. А недавно я зідзвонився з дочкою

Мені не довелось далеко шукати свою долю, моя майбутня дружина жила недалеко від мене по сусідству.

Ми знались дуже багато років, ще малими грались разом на вулиці, та вже коли Оксана подорослішала, то перетворилась у справжню красуню від якої годі було відвести очей.

Оксана була студенткою другого курсу, а я вже на той час працював інженером на заводі.

До Весілля нас підганяло тільки кохання, ми боялись втратити один одного, тому дуже хотіли узаконити наші відносини. Батьки наші товаришували тому не проти були нашого весілля, а навпаки, підтримали нас.

Вже через рік у нас народилась донечка, Оксана вчилась на третьому курсі, фінансово ми давали собі ради, тай батьки готові були допомагати, на перший поклик няньчити нашу Ангелінку.

Бабуся Оксани продала свій будинок і додала нам грошей на власну квартиру, мої батьки також долучились до цієї покупки. Здавалося, все ідеально, ми кохаємо один одного, в нас зростає здорова донечка, далі попереду тільки щастя.

Згодом наші з Оксаною батьки сильно поскандалили, та так сильно, що про примирення і чути не хотіли, з того часу теща і почала прискіпливо ставитись до мене.

Провідувати моїх батьків Оксані забороняла, та до такої степені, що перестане з нею спілкуватись, як та переступить їхній поріг.

Тому зазвичай я сам їздив до батьків, щоб не провокувати сім’ю на нові конфлікти.

Невдовзі сталось так, що я втратив роботу, на заводі ішло велике скорочення, зарплату врізали і я вимушений був піти на пошуки нової роботи.

Оксана постійно заспокоювала мене, що вона в змозі на якийсь час фінансово протримати нашу сім’ю. Тай деякі заощадження в нас були.

Дочка вже тоді навчалась у п’ятому класі, відмінниця, ми гордились нею. Я ночами підробляв таксистом, поки не знайшов стабільної роботи.

Теща любила заїжджати до нас без попередження, так і в цей день вона прийшла і почала скандалити, говорила так, що весь будинок чув. Звинувачувала мене в тому, що я ледацюга, сплю на дивані в той час, як її дочка на мене гроші заробляє.

Такі “бурі” вона часто влаштовувала нашій сім’ї, потім і Оксана шукала причини, аби мені докорити. Так я і вирішив поїхати за кордон на заробітки, та вже через пів року моя Оксана подала на розлучення, звинувачувала мене у зраді, якої не було.

Нічого в виправдання не хотіла чути, сказала, щоб я більше до неї не повертався. До року часу і не стало моєї мами, дуже важко вона це все переживала, адже я в них з татом єдиний син.

Оксана навіть і не висловила свої співчуття, мабуть мама їй заборонила, а вона звикла прислухатись до її думки. Я знову метнув закордон подалі від всього.

Читайте також: За пів року після розлучення на порозі квартири з’явилася мама. – Ну що, я допоможу тобі спакувати речі! – Які речі? Для чого? – Як для чого? До нас з татом переїдеш жити з дітьми. Я вже на цю квартиру знайшла орендарів. До речі, десять тисяч готові платити. – Я почала говорити, що квартира моя, що сама бабуся так казала, але мама не розгубилася і помахала перед моїми очима папірцем, де чорним по білому було написано, що вона єдина власниця 

Та сплинуло з того часу вже чотири роки, з дочкою постійно спілкуюсь, допомагаю їй фінансово.

Сьогодні дочка сказала, що в мами й досі нікого нема, можливо, в мене є ще шанс бути поряд зі своєю сім’єю, та теща ще й досі не може пробачити моїй мамі і проти нашого з Оксаною сходження.

Як мені бути? Я не знаю, допоможіть порадою, можливо є якийсь вихід з цієї ситуації?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page