fbpx

Після того, як наш син відгуляв весілля з Аллою, ми з чоловіком ледь зі шкіри не вилізли, щоб їх життя було “кольоровим”. І квартиру їм моєї колишньої свекрухи подарували. І доклали їм на автівку з власної кишені. І взагалі, при першій же нагоді допомагали фінансово. Тому коли син повідомив нам, що розлучається, я ледь зі стільця не впала

Після того, як наш син відгуляв весілля з Аллою, ми з чоловіком ледь зі шкіри не вилізли, щоб їх життя було “кольоровим”. І квартиру їм моєї колишньої свекрухи подарували. І доклали їм на автівку з власної кишені. І взагалі, при першій же нагоді допомагали фінансово. Тому коли син повідомив нам, що розлучається, я ледь зі стільця не впала

– Ви з чоловіком не сильно втручайтеся в життя сина. Бо потім, будете бачити, ніхто того не оцінить, а ще винними будете – сказала мені одного разу моя двоюрідна сестра Оля.

Син Ольги вже встиг розлучитися. І тепер вона не спілкується зі своєю колишньою невісткою. Хоча й раніше вони не дуже ладнали. Просто жили діти у її квартирі та постійно влаштовували “бурі”. Особисто я думаю, що чимала заслуга моєї сестри у розлученні її сина. Навіть поява онука не втихомирила Ольгу.

Так ось, до цього самого онука Ольга взагалі не відчуває тепла. І не допомагає ніяк і не виховує. Всю себе присвячує сім’ї старшої доньки. І цих онуків любить, і фінансово їм допомагає.

У нас теж з чоловіком є ще одна дитина – донька. Але вона ще молода – тільки школу закінчила. Так що я зовсім не проти потоваришувати з невісткою.

Олю,- відповіла я сестрі, – мені хочеться, щоб у сина в сім’ї все було добре. У мене немає бажання бути свекрухою, яка нічого не робить, а лише бурчить. Нехай живуть самі, ну а я з чоловіком по можливості допомагатиму. Докучати їм в мене точно наміру немає.

Оля лише посміхалася, але мені на неї байдуже, оскільки син із дружиною жили дружно. Ми з чоловіком до них не лізли. Я нічого невістку не повчала. Ввічливість та повага – ось і все.

Минув рік і діти нам подарували онучку Оленку. Тоді вже почали просити допомоги. І гроші їм були потрібні, і фізична участь. Все невістку влаштовувало.

Мамулечко, – зверталася вона до мене іноді, – ми з Русланом хочемо в театр сходити. Чи можна до вас Оленку привести?

Мені було приємно проводити час із онукою, як і дідові. Тож іноді дитина у нас по тижні жила. А вони на роботі, то в Карпати поїдуть на вихідні.

– Мам, так сталося, ти тільки не хвилюйся. Алла подала на розлучення, – син прийшов до нас і почав скаржитися на свою дружину, – запевняє, що я безперспективний.

Я ледь до стільця дійшла, щоб присісти. Нашій онучці вже п’ять років. Ми думали, що діти скоро нас знову ощасливлять. Я навіть таке подумати не могла, оскільки все в них було добре.

Як з’ясувалося, за невісткою став доглядати заможний хлопець. Син начальника. Тому Алла зробила свій вибір і втекла від мого сина.

Я набрала Аллу, почала розмовляти. Вона сказала, що не буде проти нашого з онукою спілкування. Але насправді дитину нам більше не давали. Увесь час вона щось придумувала. Навіть син не завжди з донькою міг бачитися.

Як даю грошей, так спілкуюсь із Оленкою, а як ні, так і не дозволяють бачитися.

Нам із дідом взагалі тепер табу. Ну як так? Адже ми завжди у всьому їм допомагали.

Я ж тебе попереджала, – дорікає сестра Оля, – в онуків від сина не варто сильно душу вкладати і допомагати. Ну не засмучуйся. Скоро ваша дочка заміж вийде і будуть вам онуки.

Тільки я і Оленку дуже сильно люблю. Знайомі порадили звернутися до служби опіки. Може, там допоможуть. Навіть не знаю, як бути. Адже це син із нею розлучився, а не ми. Син уже іншу дівчину знайшов собі. Змирився. Просто перераховує аліменти.

Ну, а я що? До суду йти? Там тільки нерви вимотають. Виходить, не вийде нічого. Хай виросте Оленка, тоді сама все вирішить. А я теж пожити собі хочу.

У всіх життя для себе, а нам із дідом що робити?

– Забудьте про нас з Оленкою. У нас тепер з дочкою своє життя. – відповіла Алла на всі наші прохання дати побачитись із онукою. – у нас нова сім’я, чоловік, батько в неї, його батьки приймають Оленку як рідну. Тож нема чого дитині голову крутити.

Читайте також: Я покинула Степана і дітей заради молодого і успішного чоловіка. Скоро в нас народиться дитинка. Але замість того, щоб насолоджуватися життям і діточками, я не перестаю вести за них боротьбу. Річ у тім, що колишній чоловік розлючений на мене і на весь світ, і налаштовує наших дівчаток проти мене. А вони, на диво, ведуться. Остання наша зустріч на довго закарбувалася в моїй пам’яті

Значить, правда на боці моєї двоюрідної сестри? Не варто було так прив’язуватися до внучки від сина? Тоді тепер не було б так прикро та шкода?

Від нас тепер нічого не залежить. Чекаємо, чим справа закінчиться. Може, ще все вляжеться. Або дочка онуків подарує – вони від нас точно нікуди не подінуться.

Ось так і живемо…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page