fbpx

Після того, як не стало бабусі, мама прийняла рішення повернутися назавжди в Україну з Італії. Якщо чесно, то я не дуже звикла з нею жити. Їсти вона готувати не любить, а зазвичай все купляє готове. Мене ж бабуся навчила все робити своїми руками. Але не довго я насолоджувалась “сусідством” мами. Одного дня вона на фітнесі зустріла свою долю, як вона сказала, а через деякий час переїхала до нього жити. Виходить, я мамі ніколи не була потрібна

Після того, як не стало бабусі, мама прийняла рішення повернутися назавжди в Україну з Італії. Якщо чесно, то я не дуже звикла з нею жити. Їсти вона готувати не любить, а зазвичай все купляє готове. Мене ж бабуся навчила все робити своїми руками. Але не довго я насолоджувалась “сусідством” мами. Одного дня вона на фітнесі зустріла свою долю, як вона сказала, а через деякий час переїхала до нього жити. Виходить, я мамі ніколи не була потрібна.

Моя мама геть розум втратила на старості літ. Вона не тільки мене покинула, а ще й забуває, що я її дитина і вона повинна про мене піклуватись.

Майже все моє свідоме дитинство мене виховувала бабуся. Мама після розлучення з батьком, зібралася і поїхала з подружкою в іншу країну на заробітки.

Бабця моя дуже добра людина, завжди дбала і любила мене.

Та вже три роки, як її не стало. Ця втрата дуже важко мені давалась, тому мама прийняла рішення до мене повернутись жити.

Хоч коли мама була поряд, в мене не було відчуття що я живу з рідною мені людиною.

Бабця мене привчала до самостійності тому у свої дев’ятнадцять я вмію готувати майже всі страви.

Проте моїй мамі легше замовити їжу, а ніж стояти біля плити. Весь свій час вона бігає з подружками по кафешках. А зовсім недавно мені заявила, що записалась на фітнес.

Там вона і познайомилась з Вадимом, це її персональний тренер. На цьому тижні мама мені заявила, що переїжджає від мене в іншу квартиру, бо збирається там жити з Вадимом, а я буду їй заважати.

Але ж як так можна? Вона знову мене покинула, тай ще й на хлопця, який їй в сини годиться.

Як мені вплинути на маму? Що в її віці не про кавалерів слід думати, а про моє майбутнє.

Можливо, ви мені дасте якусь пораду, як привести маму до тями? Щоб вона на кінець взяла відповідальність за наше життя в свої руки.

А не звалювала на мене цілу купу проблем.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page