fbpx
життєві історії
Після того, як не стало тата, ми вирішили забрати маму до себе. В той час, в нас були досить маленькі діти, і допомога близької людини була в сам раз. Мама повністю взяла на себе виховання і дім. Все всіх влаштовувало, але десь через пів року мама нас приголомшила новиною. – Діти, ви повинні мене зрозуміти. Я закохалася, і хочу провести кінець життя з цим чоловіком. Я від вас переїжджаю. – Вона реально пішла, і скинула всі турботи на мене. Слів нема

Після того, як не стало тата, ми вирішили забрати маму до себе. В той час, в нас були досить маленькі діти, і допомога близької людини була в сам раз. Мама повністю взяла на себе виховання і дім. Все всіх влаштовувало, але десь через пів року мама нас приголомшила новиною. – Діти, ви повинні мене зрозуміти. Я закохалася, і хочу провести кінець життя з цим чоловіком. Я від вас переїжджаю. – Вона реально пішла, і скинула всі турботи на мене. Слів нема…

***

Заміж на старості років, навіщо? Проміняла онуків на нового чоловіка

Знаєте, хочу з вами поділитися з моїми думками. Що хочете робіть, не можу я зрозуміти тих людей, які виходять заміж, коли їм вже за 60. Хочете поспілкуватися — поспілкуйтеся. Хто заважає вам? Але навіщо одружуватися? Хіба можлива любов в такому віці?

Мої батьки одружилися, коли їм було по 30. Разом вони прожили понад 30 років. Але, так сталося, що моя мати залишилась одна в 60 років. Тато пішов з життя. Ми покликали маму жити з нами. Вона погодилася. Зізнатися, вона дуже допомогла нам цим рішенням. Наші діти були ще маленькими, нам потрібна була допомога, щоб самі змогли працювати. Вона робила всю роботу по дому, і дивилася за дітьми, а ми тим часом працювали, заробляли гроші. І були впевнені, що з ними все добре.

Мені здавалося, що все відмінно, крім, звичайно, татового відходу. Ми любили маму, а вона нас. Мій чоловік дуже добре ставився до неї. І ось несподівано в один день мама повідомила, що хоче взяти участь в заході, присвяченому самотнім людям. Я не могла зрозуміти, чому ж їй раптом захотілося цього: адже, тато пішов з життя недавно, навіщо ж так поспішати? Однак я вирішила нічого їй не сказати з цього приводу.

Мама пішла і повернулася в прекрасному настрої. Сказала, що познайомилася з новими людьми, чудово з ними поспілкувалася. Ніби ми з нею не спілкувалися… Загалом, вона прийняла рішення ходити на подібні заходи щочетверга. Це означало, що заняття з плавання для сина залишилися під питанням. Я змушена була відпрошуватися в ці дні з роботи, щоб не пропускати заняття.

Ці розваги мене сильно дратували. Вона там зустріла одного чоловіка і, як вона каже, закохалася в нього. Вони часто спілкувалися, ходили разом на концертu. Я думала, що рано чи пізно все це закінчиться.

Але виявилося, що я помилилася. Через деякий час мама повідомила, що хоче вийти за нього заміж. І запитала, що я думаю про це. Ну, я сказала все, що реально думала про цю ситуацію. Хто бачив, щоб 60-річна жінка виходила заміж, за ще й з церемонією в РАЦСі?

Мама образилася на мої слова і пішла з нашого будинку.

Ми не спілкувалися майже місяць. Я теж була ображена на неї. Адже кинула мене одну і пішла, залишивши всі турботи на мене. Кілька разів хотіла подзвонити і поговорити, але образа не давала мені зробити цей крок.

Нещодавно я дізналася, що вона все-таки вийшла заміж. Моя реакція була так само негативною, як і в минулому. У мене навіть немає бажання після цього спілкуватися з нею.

Підкажіть, що робити?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page