fbpx
життєві історії
Після того, як в нас з Олегом з’явилася дитинка, ми переїхали з орендованої квартири до моїх батьків. Як не крути, а допомога бабусі та дідуся нам була вкрай необхідна. Але я не передбачила однієї, але дуже неприємної для всіх нас, обставини. На вихідних сіли за стіл переговорів, але мама вважає, що вона “всі розуми поїла”, і що ми з Олегом молоді та зелені

Після того, як в нас з Олегом з’явилася дитинка, ми переїхали з орендованої квартири до моїх батьків. Як не крути, а допомога бабусі та дідуся нам була вкрай необхідна. Але я не передбачила однієї, але дуже неприємної для всіх нас, обставини. На вихідних сіли за стіл переговорів, але мама вважає, що вона “всі розуми поїла”, і що ми з Олегом молоді та зелені.

Після народження Яринки ми з Олегом переїхали жити до моїх батьків (до цього жили в орендованій квартирі). У них приватний будинок і ми вирішили, що для донечки так буде краще. Можна встановити гойдалки і басейн у дворі для неї, та й допомога батьків чого вартує.

Біля будинку свій сад, в якому є альтанка, де ми і гуляємо з дитиною. Батьки мої ще працюють, але всі вечори і вихідні дні вони проводять тільки з онучкою. Для них все інше стало неважливо.

Все це не могло нас не радувати, якби вони не втручалися в виховання дитини. Мама постійно робить мені зауваження з цього приводу. Послухати її, то виходить, що я зовсім не люблю свою Яринку і не вмію з нею жити.

Все правильно тільки так, як це робить мама. Їй все дозволено, і якщо я що-небудь забороняю, відразу ж втручається моя мама і дозволяє, та ще й при ній робить мені зауваження.

Я намагалася пояснити, що так робити не можна, але почула у відповідь: “Ми старші, та й тебе виховали, і погодься – не погано. Тому слухай нас і все буде добре”.

Вони забули, що я не була домашньою дитиною, не захоплювалася бісероплетінням і вишиванням, і що мене не няньчили дідусь з бабусею, тому що у мене їх не було.

Поки батьки працювали, я була в дитячому саду, де нас вчили слухати батьків і вихователів, а не робити так, як хочеться. Але батьки, особливо мама, вважають, що вони більше всіх люблять дитину і знають, що правильно, а що ні.

Нещодавно у нас була з ними серйозна розмова, що якщо так буде і далі, то ми поїдемо знову жити на орендовану. Замість того щоб зрозуміти, що не мають рації, батьки дуже образилися. Вважають, що ми їх не розуміємо і не цінуємо турботу про дитину.

Я їх люблю і не хочу з ними сваритися, але як їх переконати, що ми батьки і маємо право виховувати свою дитину самі. І що ми любимо Яринку не менше за них.

Дуже засмучує ця ситуація…

Фото ілюстративне з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook