fbpx
життєві історії
Після того, як я дізналася, що Денис вже п’ятнадцять років, як одружений, і в них з Оленою двоє дітей, я не роздумуючи вказала йому на двері. Ввечері від його дружини пролунав дзвінок. Як вона плакала, не передати словами. – Я благаю тебе, не влізай в нашу сім’ю. Не знаю, як я буду без нього жити. А діти? Як вони віднесуться до цього? – Я сказала Олені, що як і вона обманута Денисом. Та згодом він повернувся

Після того, як я дізналася, що Денис вже п’ятнадцять років, як одружений, і в них з Оленою двоє дітей, я не роздумуючи вказала йому на двері. Ввечері від його дружини пролунав дзвінок. Як вона плакала, не передати словами. – Я благаю тебе, не влізай в нашу сім’ю. Не знаю, як я буду без нього жити. А діти? Як вони віднесуться до цього? – Я сказала Олені, що як і вона обманута Денисом. Та згодом він повернувся.

Ми зустрічалися з Денисом близько року. Я думала, що у нас серйозні стосунки, все було яскраво і романтично. Оскільки я постійно зайнята була на роботі, то ніколи і не думала про те, що зустрічаємося ми тільки тоді, коли вигідно йому. Я думала, що Денис підлаштовується під мій графік, тим більше, що у нього бізнес.

А потім якось черговий раз він приїхав до мене з ночівлею, він спав, а я прокинулася серед ночі. Дивлюся, прийшло на вайбер повідомлення. Я взяла його телефон подивитися, що там. А там “привіт” від “дружини” зі словами, що вона хвилюється де він, адже вже два дні він не відповідає на дзвінки. І тут я прозріла. Невже мій Денис одружений?

Вночі рубати з плеча я не стала, почала розмову за сніданком. І так, Денис мені зізнався, що вже 15 років в шлюбі, є двоє дітей. Але свою Олену він не любить, на відміну від мене. З дружиною як сусіди – взагалі, все те саме, що зазвичай говорять чоловіки зрадники. Я не стала дальше вислуховувати Дениса, і відразу після сніданку виставила його за двері.

Сказала, що все між нами закінчено. Денис пішов, а через два дні приїхав з букетом квітів в мій ріст і дорогими сережками. Показав свідоцтво про розірвання шлюбу. Через якихось своїх знайомих по-швидкому розірвав шлюб. Почав мені падати на коліна, розповідати про любов. Але Денис мені не потрібен. Не потрібен після того, що я дізналася. Я ж думала, що він вільний. І як я можу жити з чоловіком, який стільки мені брехав, який зрадив свою сім’ю. Вигнала його геть.

Ще через пару днів мені телефонувала його дружина, мабуть, знайшла мій номер у нього. Вона плакала мені в слухавку і розповідала, як їй важко через все це. А я плакала з іншого боку лінії, адже на мені була вина за те, що діти залишилися без батька, що жінка ця в такому стані. Адже Олена нічим цього не заслужила.

Колись так плакала моя мама. Вона дізналася, що у батька “нове захоплення”. Просила цю жінку, щоб кинула батька, щоб той повернувся в сім’ю, але та не відстала від тата. А тепер я опинилася на місці коханки, але я не стала тримати його. Я сказала Олені, що мені він не потрібен і що він обманював і мене.

Сподіваюся, що Денис повернеться до дружини і до дітей. А тепер буду знати, що перш за все потрібно перевіряти у чоловіка паспорт.

А що ви скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page