fbpx
життєві історії
Після тридцяти років вирішили з чоловіком розлучитися. Знаю від знайомих, та й дочка розказує, що Степан живе з якоюсь жінкою, але мені байдуже. Віра, наша єдина дочка, вже більше п’яти років живе в Америці з сім’єю, виїхала по “зеленій карті”, з того часу так і живуть, повертатись і не думають. А я одна так досиділась в квартирі, що коли стала на ваги, побачила тризначну цифру. Схудла, але тепер стала про це шкодувати

Після тридцяти років вирішили з чоловіком розлучитися. Знаю від знайомих, та й дочка розказує, що Степан живе з якоюсь жінкою, але мені байдуже. Віра, наша єдина дочка, вже більше п’яти років живе в Америці з сім’єю, виїхала по “зеленій карті”, з того часу так і живуть, повертатись і не думають. А я одна так досиділась в квартирі, що коли стала на ваги, побачила тризначну цифру. Схудла, але тепер стала про це шкодувати.

Мені 55 років, ніби як не стара, але вже і не особливо молода. Але щось почала поглядати на себе в дзеркало і розуміти, що в такій вазі жінці не красиво. А була я на той час трохи більше ста кілограм при зрості в 164 см.

А чим мені ще було зайнятися? Почала худнути. Спочатку було непросто, а потім я навіть увійшла в азарт. Скинула 20, потім вже 30 кілограм. Дійшла я до 55 кілограм. Тут я нарешті почала собі подобатися. Купила собі новий гардероб, пофарбувалася. Дивилася на себе в дзеркало і мені здавалося, що виглядаю я років на сорок.

Але якось їхала в громадському транспорті. Позаду мене відгукнувся молодий чоловік, назвав дівчиною, я повернулася і заусміхалася йому. А він мені у відповідь став вибачаться і називати бабусею. Ще так я ніколи не розчаровувалася.

Повернулася додому, подивилася в дзеркало ретельно. І правда бабуля – повно зморшок, висить шкіра. А коли була товстункою – ні зморшок, ні висячої шкіри. Може, ну його, цю фігуру? Краще треба було їсти і насолоджуватися життям?

Що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page