fbpx
життєві історії
Після весілля батьки Ілони запросили нас жити до себе: навіщо витрачати гроші, якщо є де жити? І ось живемо з тестем і тещею. І я не знаю, якк зупинити дружину! Ілона все, ну все вивалює тещі, розповідає їй найменші дрібниці нашого подружнього життя. Це ж не нормально! Як мені її від цього відучити? Бо ми розлучимося, чесне слово. Таке враження, що теща лежить між нами завжди

Після весілля батьки Ілони запросили нас жити до себе: навіщо витрачати гроші, якщо є де жити? І ось живемо з тестем і тещею. І я не знаю, якк зупинити дружину! Ілона все, ну все вивалює тещі, розповідає їй найменші дрібниці нашого подружнього життя. Це ж не нормально! Як мені її від цього відучити? Бо ми розлучимося, чесне слово. Таке враження, що теща лежить між нами завжди!

***

Ми з дружиною Ілоною три роки жили в цивільному шлюбі і знімали квартиру. Після весілля її батьки запропонували переїхати до них: навіщо витрачати гроші, якщо є де жити?

Ми погодилися, тому що з батьками дружини у мене завжди були нормальні стосунки. Я і не думав, що це тільки тому, що ми живемо окремо і рідко бачимося. Зате тепер знаю. Ілона бувала у них майже кожні вихідні, говорила, що нудьгує, адже вона єдина дочка, і я ніколи не перешкоджав.

Тепер же вона задоволена, що і гроші зекономимо, і з батьками не потрібно розлучатися.

Спочатку мене теж все влаштовувало, але з часом став помічати, що дружина у всіх подробицях розповідає своїй мамі: про наші відносини, плани і взагалі про все. Я розумію там порадитися з якогось питання, але навіщо давати такий детальний звіт?

І я не знаю, якк зупинити дружину! Ілона все, ну все вивалює тещі, розповідає їй найменші дрібниці нашого подружнього життя. Це ж не нормально! Таке враження, що теща лежить між нами завжди!

Друзі запросили нас на вихідні на дачу до себе, на шашлики, там лазня у них до того ж. І Ілона була рада провести два дні на природі, але вранці сказала, що ми не поїдемо, нічого там робити аж два дні, та й прибирання потрібно зробити, щоб допомогти мамі.

Я відразу зрозумів, звідки вітер дме і чиїми словами вона говорить. Виявилося, що дружина встала раніше і на кухні, як зазвичай, розповіла тещі про нашу поїздку, на що та відповіла, що, мовляв, нема чого цілих два дні там сидіти, відпочити можна і вдома, тим більше, що минулими вихідними нас теж було вдома.

Я не можу зрозуміти, чому батьки дружини втручаються в наше особисте життя і чому їм не хочеться, щоб ми спілкуватися з друзями. І як може дружина розповідати все, що стосується тільки нас двох, своїй мамі? Я ж не дзвоню своїм батькам кожен день і не звітую, що сьогодні або завтра будемо робити ми або теща з тестем.

Та якби я і захотів так зробити, вони б мене не зрозуміли, у нас в родині не прийнято постійно контролювати всіх і все. І найдивніше, що Ілона не бачить в цьому нічого поганого. А я так не можу, може, їх ще й в нашу спальню поселити, що б вже зовсім все відкрито і відверто? Як мені її від цього відучити? Бо ми розлучимося, чесне слово.

Автор: Артем

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook