fbpx

Після весілля дітей свати з нами бачилися десь разів зо п’ять, не більше. Виявляється, вони бояться, щоб родичі не дізналися про минуле мого сина. Я вважаю їх думку дивною, оскільки це мені б вартувало хвилюватися. Їхній дочці на момент весілля вже за тридцять перевалило

В нас з чоловіком двоє дітей. Син вже дорослий. В Івана дружина і дитина. Дочка поки живе з нами і навчається.

Син після весілля поселився з дружиною в старенькому будиночку, який вони реставрували трішки. Знаходяться наші будинки на одному подвір’ї.

Весною і ми з чоловіком вирішили трішки оновитися в середині, і почали ремонт. Заодно і меблі вирішили в одній кімнаті змінити.

В життя сина і невістки я ніколи не втручалася. Вони, як і ми, роблять що хочуть. Невістка ніколи ні в чому не допомагала, навіть, навпаки, коли я щось роблю на подвір’ї, вийде, сяде на лаву, нога на ногу і дивиться, як я працюю, ну добре, думаю, каже, що вона погано почувається, тому нічого не прошу, аби жили в мирі та злагоді.

Єдине, що я попросила сина, щоб вона не виходила, коли я на вулиці щось роблю, бо на це дивитися в мене сил немає.

Разом вони вже п’ять років, мовчу в сторону невістки лише заради сина, як будь-яка мати. Але син перестав спілкуватися зі мною.

В той час, як ми з чоловіком робили ремонт, жодної допомоги, ні фізичної, ні матеріальної ми від нього не отримали. Чоловік приїжджав з роботи і до півночі щось робив, вранці на першу електричку на роботу.

Якось пару разів син, до того, як перестали спілкуватися, заходив, говорив, що мабуть їх шлюб з Ларисою довго не протримається, не хоче жити він з цією жінкою, я ж запитувала, чому саме (про своє ставлення до неї ніколи не кажу), раз одружився, живи, дитина росте.

Після цього приблизно через місяць він почав на мене дивитися косо.

Одружений Іван вдруге. Жінка у нього не молодиця, Ларисі вже за тридцять перевалило. І найдивніше для мене, що її родичі, мої свати, не хочуть, щоб ми спілкувалися і родичалися. Кажуть, що бояться, щоб їх рідні не дізналися, що мій син був одружений до їх Лариси.

Для мене це було дивним та смішним одночасно. Мій син, нормальний здоровий чоловік, і тому я вважала, що це нормально, що він був одружений до 35 років. Чи вони хотіли сказати, що він чекав на “принцесу” в особі їхньої дочки і на інших і не дивився.

Я не знаю, чим все це закінчиться. Щось серце не на місці через цю ситуацію.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page