fbpx

Після весілля дружина переїхала до моєї квартири, меблів було мало. Теща активно почала розповідати дружині, що нам потрібні меблі, і не якісь прості, а дорогі. Після переїзду теща заборонила здавати її, там ремонт гарний. Платимо за порожню. Вони при зміні квартири купили нам шпалери на пару кімнат. І ось нещодавно купив я собі машину. Розмістив у соціальній мережі світлину. І теща одразу пише дружині

У мене є дружина та двоє діток. Дружина має сестру. Після весілля дружина переїхала до моєї квартири, меблів було мало. Теща активно почала розповідати дружині, що нам потрібні меблі, і не якісь прості, а дорогі, адже вони можуть собі дозволити, чому ж ми не можемо.

А я тоді тільки-но закінчив університет, які гроші? Допомагати грошима вони не збиралися, але мені не треба було. Але Зоя василівна капала дружині й капала. Поки я не подзвонив і не висловив тещі все, що думаю. На якийсь час вистачило.

На дружину записано квартиру, де вона жила до мене. Після переїзду теща заборонила здавати її, там ремонт гарний тощо. Ну я мовчки й платив за порожню квартиру квартплату і податки, думаючи, що у майбутньому дітям залишиться.

Потім сестра дружини вступила до університету і переїхала в квартиру дружини. Так перед переїздом теща зателефонувала дружині, мовляв, їдь прибери там квартиру для сестри. Дружина мовчки й поїхала.

Минуло кілька років. Тесть із тещею жодного разу не допомогли нам ні на житло, ні на щось інше. Я зміг заробити поміняти квартиру, і меблі вже хороші. Теща з тестем порадами дружину так і продовжували годувати.

І ось нещодавно купив я собі машину. Розмістив у соціальній мережі світлину. І теща одразу пише дружині: вам що більше гроші нікуди подіти?

Я не знаю, що відповіла дружина їй.

До речі, самі тесть з тещею часто їздять по європах, а тепер по Карпатах на відпочинок, фінансове становище хороше у них. Ну дітям іноді купують по дрібниці, але нічого особливого.

Другій молодшій дочці, зрозуміло, і найдорожчу техніку, і одяг, і їжу. До нас же тільки втручатися можуть.
Так ось. Що мені зробити, щоб раз і назавжди у них пропало це бажання – зазирати постійно в наше життя з непроханими порадами? Дружина не може сказати їм нічого, боїться зіпсувати стосунки.

Коли поміняв авто, до речі, тесть каже: “Тепер дружині треба б машину купити.”

Я відповідаю: “Не маю таких грошей.” Він промовчав.

Коли я купив паркінг, вони сказали, що треба було б друге місце купити. Я говорю: навіщо? Місце, мовляв, кажуть, не вдале, пішки йти 10 хвилин аж від квартири.

Вони при зміні квартири купили нам шпалери на пару кімнат. А потім на новосіллі говорили при гостях, що ми. так і так, на всю квартиру їм шпалер надарували. Ну зовсім вже,чи що?

Я втомився дуже сильно від цього. Якщо ми у відпустку збираємося, то вони поропонують дружині лише найдорожчу путівку взяти і все найдорожче. Хоч їдь від усього цього в інше місто або на передову, так дружина проти.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page