fbpx
життєві історії
Після весілля родичі чоловіка, тикають мені в обличчя, що ми їх не поважаємо, не покликали на святкування, ніхто не вітається і не спілкується, намагаються обходити стороною коли приїжджаємо в гості до свекрухи. Та й сама свекруха дорікає, краще б замість відпочинку нормальне весілля зіграли, мовляв так не правильно

Мій чоловік з села, вся його рідня займає аж 3 села, їх близько 300 осіб.

Коли ми вирішили одружитися, ми збирали гроші на хоч якесь весілля, тому приховали від усіх родичів, крім наших батьків цю подію. За матеріалами

У родині чоловіка весілля завжди грали на широку ногу, збирається вся рідня з усіх округів і святкується по 2-3 дня, найчастіше на весіллі у тих же родичів був наповнений стіл їжею і вuпuвкoю, а замість подарунків приносили конверт в конверті, мішок картоплі, рідко хто дає гроші.

Сестра чоловіка коли виходила заміж брала величезний крeдит на весілля, що зовсім не окупилoся і за кредит вони до сих пір виплачують.

Ми так не хотіли, та й не могли, тому вирішили, що весілля буде в тісному сімейному колі, а якщо залишаться гроші ми краще поїдемо на відпочинок.

Так і вийшло, після реєстрації ми відсвяткували вдома з рідними, а вночі полетіли відпочивати.

Тепер родичі чоловіка, тикають мені в обличчя, що ми їх не поважаємо, не покликали їх на весілля, ніхто не вітається і не спілкується, намагаються обходити стороною коли приїжджаємо в гості до свекрухи.

Читайте також:5 НАЙПРАЦЬОВИТІШИХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ: ВОНИ ВМІЮТЬ ПРАЦЮВАТИ І ЛЮБЛЯТЬ СВОЮ РОБОТУ. ЗАВДЯКИ ЦЬOМУ ВOНИ НАЙЧAСТІШЕ ДОМAГАЮТЬСЯ УСПІХУ!

Та й сама свекруха дорікає, краще б замість відпочинку нормальне весілля зіграли, так рідню покликали, мовляв так не правильно.

Я чесно кажучи взагалі не розумію, ми зіграли весілля для себе чи для рідних.

Як ви б поступили, розписалися, взяли шлюб і полетіли на відпочинок або закотили б бенкет, щоб зробити повагу родичам, але залишилися в мінусі?

facebook