fbpx
життєві історії
Після весілля син почав просити мене переїхати в напівпідвальне приміщення Каті, а вони переберуться до мене. Але я не хочу на старість літ в чужі стіни селитися. Я відмовилася, але через незручність перед дітьми, запросила їх в свою квартиру, виділивши кімнату. З перших днів взялись вони мене “дзьобати”. А сваха недавно сказанула: “Чого ви молодим дорогу не уступите? Я б з вас орендну плату не брала”

Після весілля син почав просити мене переїхати в напівпідвальне приміщення Каті, а вони переберуться до мене. Але я не хочу на старість літ в чужі стіни селитися. Я відмовилася, але через незручність перед дітьми, запросила їх в свою квартиру, виділивши кімнату. З перших днів взялись вони мене “дзьобати”. А сваха недавно сказанула: “Чого ви молодим дорогу не уступите? Я б з вас орендну плату не брала”

В мене єдиний син, чоловіка п’ять років тому не стало. Віктор останні три роки був лежачим. Сильно я з ним намучилась. Тому хоч тепер хотіла пожити в своє задоволення. Але єдиний син не дає мені спокою, хоч Василю вже 37 років.

Я пізно його привела на світ. Леліяли ми з чоловіком свого Василька. Весь світ хотіли до ніг приложити. Вчився в школі гарно, але коли закінчив школу, то були друзі і гульки в голові, а не навчання. Ледь я його вмовила, щоб хоч якийсь технікум закінчив.

Він хотів відразу йти на роботу, як його друзі і гроші мати, щоб потім ними тринькати.

Я живу в квартирі, яку разом придбали з чоловіком. Тут і виріс наш Василько.

Всі мої подруги вже своїх дітей давно заміж повидавали, чи одружили, а мій все тягнув з тою справою. Жив він зі мною. Я ж надіялась, що попадеться хороша кандидатура і він нарешті з’їде від мене. Але не тут то було.

Дівчат він мав, навіть час від часу приводив на знайомство, але все щось йому не підходило.

Коли я побачила його Катерину, з якою він зустрічався десь пів року, то щиро надіялася, що і ця дівчина з ним не на довго. Та Катька вчепилася в нього, а якщо точніше, то в мою двокімнатну квартиру, ногами і руками.

Як би я цього не хотіла, дійшло в них до весілля. Забаву зробили на сорок людей, невеличку, бо ні свати, ні я, не мали грошей на щось серйозніше.

Катька, невістка моя, з багатодітної сім’ї. Вона сама старша. І жила вона у квартирі бабусі, коли пішла вчитися. Хоча, це квартирою не назвеш.

Це напівпідвальне приміщення, комірчина, де до вікна годі й добратися.

Я відразу ж спитала дітей, ще до весілля, де вони планують жити. А сваха моя каже” “Як ви будете такі добрі, то переїдете в квартиру Каті, а діти нехай у вашій живуть. В них, дай Бог, скоро дітки підуть”.

Я ж думала, вона жартує, але ж ні.

Це було якесь свято. Прийшли вони до мене на обід. Катя якось дивно поводилася, все дивилася на Василя. А потім почала проситися, щоб я звільнила їм свою квартиру.

– Ми на свою не заробимо, а жити молоді в таких умовах не можна. В нас друзі, їх треба десь запросити. А вам яка різниця де жити? Магазин поруч є, і вже добре!

І ви знаєте, я мала необережність запросити їх до себе, виділивши одну кімнату. Я не планувала з’їжджати, а чимось допомогти дітям хотілося.

З перших днів Катька почала мною командувати. На кухню я не мала права зайти, хліба не мала права врізати, бо дрібки…

Я вже потайки просила Василя, щоб або переїжджали до себе, а як не подобається, йшли на орендовану.

В мене немає з ними життя. Я ні подруг на каву не запрошу, ні не розслаблюся перед телевізором. Все я їм заважаю.

Зараз Катька при надії. На роботу не ходить, і весь час мене “дзьобає”.

Читайте також: Я чоловіку дала дві тисячі з собою, але все ж надіялась, що син в тій клініці за тата заплатить. Приїхав Андрій з двісті гривнями в кишені, і сказав: “За бензин не взяв, і вже добре”. Але після 24 лютого все змінилося. Діти моєї рідної сестри, що в Америці живе, почали нам посилки слати. Колись, як ми ще молоді були, сестра нас сильно виручала. Тепер кожного дня син з дочкою наввипередки дзвонять, чи не “летить” нам часом щось

Я вже сил не маю…

Недавно свасі вирішила пожалітися, а вона каже, що якби я хотіла кращого і для себе і для дітей, то б давно була на цій квартирі Каті. А потім додала, що з мене оренду брати не буде, бо то її квартира, виявляється.

Я ще на старість літ по чужих квартирах не тинялася.

А як ви вважаєте, я правильно роблю, що не ступаюся зі своєї квартири, чи все ж треба уступити місце молодим?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page