fbpx
життєві історії
Після весілля вирішили пожити в квартирі свекрухи, вона все одно була порожня. Свекруха пару років тому працювала за кордоном, там познайомилася з чоловіком і залишилася у нього жити. Я бачила її один раз, коли народився син. Вона приїжджала на внука подивитися, на наступний день поїхала. Минуло два роки. Свекруха розлучилася зі своїм чоловіком і приїхала жити додому. Спочатку начебто все було нормально. Але пройшло трохи часу і почалося

З Володею ми познайомилися на весіллі у моєї сестри. З першого погляду закохалися один в одного. Зустрічалися близько року, потім розписалися. Житла свого не було, хотіли зняти квартиру.

Але потім вирішили пожити в квартирі свекрухи, вона все одно була порожня. Свекруха пару років тому працювала за кордоном, там познайомилася з чоловіком і залишилася у нього жити. Я бачила її один раз, коли народився Ванюшка. Вона приїжджала на внука подивитися, на наступний день поїхала.

Минуло два роки. Свекруха розлучилася зі своїм чоловіком і приїхала жити додому. Спочатку начебто все було нормально. Але пройшло трохи часу і почалося.

Їй не подобалося що я роблю, як роблю. Весь час лізла зі своїми порадами. Я завела розмову з чоловіком про винаймання квартири. Але він мене переконав, навіщо платити чужому дядькові, якщо можна ці гроші відкладати на своє житло. Вирішили потерпіти. Потерпіти це м’яко сказано…

Я в квартирі по господарству робила абсолютно все, не дивлячись на те, що синові два роки, а догляд за дитиною вимагає багато часу. Та й шкодувала свекруху у віці. Зате вона дорікала мені в усьому, що тільки можна придумати.

Якщо Ванюшка в обід засне і я з ним ляжу, вона і мене розбудить, і його своїм бурчанням, що це я серед білого дня завалилася, роботи не початий край. А то, що я ночами не сплю, а пишу дипломи на замовлення поки син спить, щоб швидше зібрати грошей на житло, це її не хвилює.

Якщо приготую їжу, сядемо всі їсти, то скаже, що я не так смачно варю, то не досолила, щось не доперчила. Те холодну подаю, то подути мала. Я завжди вислуховувала мовчки, поважала, думала побурчить – побурчить та перестане.

Але тут вона стала Ванюшку виховувати. Те по попі йому трісне, в два роки. Те по рученята наб’є. А тут якось я дала йому печеньку, він сидів мультик дивився.

На дивані половину цієї печеньки і розкришилося. Так вона побачила, різко за руку стягнула його з дивана, нахлопала по попі і штовхнула до мене. У мене в душі все перевернулося. Я підійшла до неї і спокійно сказала:

– Ніно Іванівно, це ж дитина, йому два роки…

– Рот будеш відкривати у своєму будинку, а поки ти тут ніхто… – прокричала свекруха…

Я готова була крізь землю провалитися від одного її погляду. Стільки ненависті. Чим я її образила не знаю. А про Ванюшку взагалі мовчу.

В цей же день я зібрала сина і поїхала до Володі на роботу. Все йому розповіла. Так він і сам все прекрасно бачив, і розумів.

Переночували в готелі, на наступний день зняли квартиру. Через місяць ми подали документи на іпотеку і до нашої радості нам її схвалили.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page