fbpx
життєві історії
Після весілля з дружиною декілька років жили на орендованій квартирі. За цей час багато свого добра прикупили. На перший час мало б хватити – все необхідне для життя було. Квартиру в новобудові взяли, в іпотеку, тому сильно з покупками не розженешся. І ось настав день переїзду. Подумати тільки – один з кращих днів у житті, але ні, дружина “втрутилась”

Після весілля з дружиною декілька років жили на орендованій квартирі. За цей час багато свого добра прикупили. На перший час мало б хватити – все необхідне для життя було. Квартиру в новобудові взяли, в іпотеку, тому сильно з покупками не розженешся. І ось настав день переїзду. Подумати тільки – один з кращих днів у житті, але ні, дружина “втрутилась”.

***

Стався з нашим приятелем такий випадок, який надовго відбив у нього бажання говорити дружині правду.

– Краще б збрехав- журився він. А так постраждав ні за що. Не повірила йому, тому що такого на її думку не може бути.

А справа була так. Зібралися вони переїжджати на іншу квартиру. Начебто упакували все, але як вантажили речі незрозуміло. Вийшло так, що не влізла пральна машинка.

Заново перевантажувати, щоб місце звільнити дорого. Вирішили перевезти ці речі, а машинку він на вантажному таксі привезе. Так і дешевше і часу менше витратять.

Відвезли основні речі. Поки розвантажували, поки то, поки се вечір настав.

Дружина залишилася на новій квартирі, а він на стару поїхав за машинкою. Викликав на старій квартирі вантажне таксі, повантажили в нього машинку і поїхали. Хоч і пізно, а машин багато.

По дорозі потрапили вони в халепу. Треба чекати поліцію. Вирішили так, товариш наш з пральною машинкою вивантажується, а водій надсилає замість себе іншу машину.

Стали замовляти підмінну – вільних немає, а легкові не хочуть везти. Словом проблема. Машинка пральна стоїть на узбіччі, кинути шкода. Сів він на неї і чекає коли йому заміну пришлють. Осінь, холодно, змерз, але машинку не пускає. Дружина ж чекає.

А тут ще й телефон у нього розрядився за цей час, як зателефонувати дружині і розповісти що і як. Словом проблема наростати почала. Виїхати на легковій – шкода кидати пралку. Так всю ніч і просидів на машинці.

А в цей час дружина не дочекавшись його давай йому надзвонювати, а у нього телефон недоступний. Розхвилювалася вона і на таксі на стару квартиру рванула. – там нікого немає.

Повернулася вона на нову і давай друзів обдзвонювати. Ніхто не знає де він. Стали їй представлятися всякі картини, то він у коханки, то в сауні з друзями. Накрутила вона себе так, що більше не можна.

А йому вранці нарешті прислали машину. Приїхав він на нову квартиру, втомлений ледве на ногах стоїть, не спав всю ніч.

Дружина до нього. Де був? Він ледве язиком ворушить, втомився каже, бо на пральній машинці всю ніч просидів.

– Ти що з мене хвору робиш? розкричалася дружина.

– Знаю я ваши машинки.

Не повірила вона. Дві доби його мучила, де і з ким він був. Нарешті йому набридло і він їй сказав, що їздив до коханки, а машинку взяв з собою для конспірації.

Тут вона повірила, кричати почала, що він негідник і що вона так і знала. Зібрала речі і поїхала до мами.

– І навіщо я всю ніч сидів на цій машинці. Кинув би її і поїхав би додому. – говорив він. А тепер ще й перед тещею виправдовуватися. А та просто так не відчепиться. Всю голову проїсть, який я негідник і не ціную, як мені пощастило.

Живуть вони і зараз разом. Видно все таки вдалося йому переконати дружину що він не винен чи купив їй шубу.

Ось така історія про правду…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page