fbpx
життєві історії
Після відходу подруги Світлана була прям не в своїй тарілці. Думала про неї, переживала. Їй так хотілося поділитися своїм щастям з подругою, що вона відчувала себе безсилою. А через тиждень зі Світланою почали відбуватися дивні речі

Світлана вже йшла додому, поглинена думками, як раптом її зупинила подруга, з якою давно не бачилася.

– Привіт! Чула, ти стала успішною, свою справу маєш, – швиденько почала діалог подруга, відразу ж після того, як обняла Світлану.

– Привіт. Так, – оторопівши від почутих слів, вимовила Світлана.

– Щастить тобі. А я ось – все ніяк. Та й розлучилася зі своїм.

– Ой, вибач.

– Все нормально. Ти ж не знала.

– Теж вірно… Так у вас же дочка є.

– Цього пса нічого не зупиняє. Пішов до іншої, а у неї теж дочка. Виховує чужу, уявляєш.

– Сумно. Але ти не падай духом.

– Ех. Мене ніхто не полюбить. Кому я така потрібна. Та ще з дитиною. Знаєш, іноді мені здається, що любов – це казка. Тобі добре, тебе всі люблять, а мене тільки кішка, та дочка. Нікому я не потрібна.

– Полюблять. Повір мені.

– Ти он, яка щаслива. І гроші є і хлопець.

– І у тебе будуть.

– Ну ладно, я побігла. Рада була з тобою зустрітися. Бувай.

– Бувай.

Після відходу подруги Світлана була прям не в своїй тарілці. Думала про неї, переживала. Їй так хотілося поділитися своїм щастям з подругою, що вона відчувала себе безсилою. А через тиждень зі Світланою почали відбуватися дивні речі.

Спочатку вона не надавала їм значення, але з кожним разом знаходила в тому, що відбувається жахливу закономірність – як тільки подзвонить або ж вона зустрінеться з Катькою, тієї самої подругою, була зустрінута в сквері, так все йде шкереберть.

Світла не забобонна, але з кожним новим розмовою і відбуваються після нього подіями, була схильна повірити у все містичне.

– Може мені варто змінити номер, – в один з вечорів сказала Світлана Олегу, своєму хлопця.

– Навіщо?

І тоді дівчина розповіла йому про зустрічі і дзвінки. Олег уважно вислухав свою кохану, посміхнувся і дав свою відповідь.

– Розумієш, ти сама даєш їй силу тим, що занадто близько до серця приймаєш її слова.

– Я намагаюся не брати, але вона ж моя подруга…

– Може бути вона це робить не спеціально, просто у неї так виходить, збій в глобальній програмі, – посміхнувся Олег, продовживши. – Не думай про її словах, просто побажай їй удачі і все налагодиться.

– Правда?

– Правда.

– Я тебе люблю.

– Я сильніше тебе люблю, – парирував молодий чоловік і обняв кохану.

І що ви думаєте? Світлана послухалася свого хлопця, а через деякий час все у Світлани налагодилося, вона навіть вийшла заміж і тепер живе щасливо з Олегом. Ну, а Катька?

А Катька живе по-своєму, Світлана її більше не зустрічала і не телефонувала, але пам’ятає, що є у неї така подруга, частенько чимось незадоволена.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page