fbpx
життєві історії
Після зради чоловіка я з гордості зняла собі квартиру, і це було дуже нерозумно. Почала там жити в надії, що чоловік прийде за мною і буде просити вибачення. Але  мої сподівання виявилися марними. Вся проблема в цій ситуації була в тому, що я не була зареєстрована в тій квартирі, де ми разом жили. Я знала це, але ніколи не надавала цьому значення, була впевнена, що родина наша міцна навіки. Його нова подружка виявилася грамотною жінкою

Розлучення – це завжди важко, важко морально, душевно і навіть фізично. А коли розлучення пов’язане ще з розділом майна – це в кілька разів складніше.

Після зради чоловіка я з гордості зняла собі квартиру, і це було дуже нерозумно. Почала там жити в надії, що чоловік прийде за мною і буде просити вибачення. Але  мої сподівання виявилися марними.

Вся проблема в цій ситуації була в тому, що я не була зареєстрована в тій квартирі, де ми разом жили. Я знала це, але ніколи не надавала цьому значення, була впевнена, що родина наша міцна навіки.

Його нова подружка виявилася грамотною жінкою, і після того, як переїхала на знімну квартиру, дуже швидко переселилася до нього. Шляху назад у мене вже не було.

Звернувшись до суду, я зрозуміла, що позовна заява на розділ майна вимагає і грошей, і часу, і великого терпіння. Нічого з цього в мене на той момент не було. І була лише одна надія на рішення мого житлового питання – це мої батьки.

Я доросла людина, і мені було дуже соромно просити допомоги у батьків. Але тато і мама – це на все життя.

Вони не залишили мене в біді. Продали невелику дачу, додали частину зі своїх заощаджень, і я взяла невеликий кредит в банку. Купила однокімнатну квартиру-студію.

Виплачую кредит акуратно і регулярно, залишилося зовсім небагато. Зараз я з синочком вже живу в цій новій квартирі. Але дуже прикро, що чоловік так зі мною повівся, зостався в нашій квартирі з моєю суперницею. Це не справедливо, але я отримала важливий життєвий урок і досвід.

Автор: Ганна

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook