fbpx
життєві історії
Після зустрічі в парку я запросила Ярину з хлопцем до нас в гості, а то вже скільки зустрічаються, а ми з чоловіком ще його не бачили. Коли дорогі гості прийшли, мій Роман був в магазині, бо забули купити щось солоденьке до чаю. Вони роздяглись, вже й освоїлись, і тут в двері заходить мій Роман. Я піднялась зі стільця і вирішила їх познайомити

Можливо моя сьогоднішня історія комусь знадобиться!

Є у мене подруга. Ярині вже 27 років, заміжня не була. До речі, дружкою у нас з Романом на весіллі була. Я розуміла, що чим дорослішою вона стає, тим важче їй буде знайти свого єдиного. Сама вона скромненька і досить симпатична дівчина.

І ось десь пів року тому вона повідомила мене, що з’їхалася з одним чоловіком, і що дуже щаслива. Я за них пораділа, але через те, що в кожного свої проблеми: сім’я, робота, і т.д, ми довго не бачились, тільки час від часу зідзвонювались.

Ярина мені розказувала, який Максим уважний, ніжний. В нього свій невеличкий бізнес. Правда, він був одружений, але дітей від попереднього шлюбу немає.

Я все розпитувала подругу, коли вони вже надумають узаконити стосунки, адже хочеться погуляти вже на весіллі.

– Я не проти, адже ти сама розумієш, тридцятка на носі. Але Максим не спішить. Йому хватило попереднього досвіду…

Коли я зустріла випадково в парку Ярину, я бачила з якою вона ніжністю дивилася на мене з дітьми. Ми сходили в кафе на каву, і вона розповіла, що Максим каже, що і так їм добре, для чого цей штамп в паспорті.

Воно то й так. Але я розумію, що Ярина, як і всі дівчатка, мріє про пишну сукню, ніжний макіяж, і шикарний лімузин…

Після цієї зустрічі я запросила Ярину з хлопцем до нас в гості, а то вже скільки зустрічаються, а ми з Романом ще його не бачили.

Коли дорогі гості прийшли, мій Роман був в магазині, бо забули купити щось солоденьке до чаю. Вони роздяглись, вже й освоїлись, і тут в двері заходить мій Роман. Я піднялась зі стільця і вирішила їх познайомити.

– Романе, знайомся, це співмешканець нашої Яринки!

Я побачила по його очах, що йому від цього слова стало неприємно. Ми посиділи за столом, Максим погрався з нашими донечками. Взагалі він і справді хороша людина, як розказувала подруга. Ближче вечора ми попрощалися.

Рівно за тиждень телефонує мені Ярина – щаслива, слів нема.

– Ти не уявляєш, говорила вона, – Максим вчора зробив мені пропозицію. Все було так романтично, на повітряній кулі. Я впевнена, що це одне твоє “чарівне” слово підштовхнуло його на такий крок.

Ось така історія. Готуємось з чоловіком, бо нас запросили бути в ролі старостів!

Нехай усі ваші мрії здійснюються!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook