fbpx

Пів року тому на світ з’явилася моя онучка Софійка. Я не могла бути щасливішою. Судячи з фотографій, це була гарна дівчинка. Вона важила майже чотири кілограми і навіть з фотографій були помітні великі і чорні вії. Я хотіла побачити її якнайшвидше, але Марта просила, щоб тиждень після виписки її ніхто візитами не турбував. Я цілком поважала це рішення. Але тоді я ще не знала, що мене чекає дальше

Боязнь за дітей – це абсолютно нормально для матерів. Але занадто багато – це теж не добре. Я дуже чекала на внучку Софійку. Однак поки що я бачила її лише двічі, тому що невістка Марта надто опікується нею.

Коли мій син Максим одружився з Мартою, я була дуже щаслива. Вони були прекрасною парою, і я думала, що він справді щасливий з нею. Сумно, наскільки спантеличує перший погляд.

Я дуже чекала свого першого онука. Коли Максим і Марта оголосили, що чекають дитину, я була дуже схвильована. Я не могла дочекатися ролі бабусі. Я відразу заскочила в магазин і скупила весь милий дитячий одяг. Мені це дуже сподобалося.

Пів року тому на світ з’явилася моя онучка Софійка. Я не могла бути щасливішою. Судячи з фотографій, це була гарна дівчинка. Вона важила майже чотири кілограми і навіть з фотографій були помітні великі і чорні вії.

Я хотіла побачити її якнайшвидше, але Марта просила, щоб тиждень після виписки її ніхто візитами не турбував. Я цілком поважала це рішення, пам’ятаю, що також після виписки не хотіла, щоб хтось нас з сином провідував. Я спершу хотіла сама насолодитися материнством.

І ось Софійку я вперше побачила, коли їй було трохи більше місяця. Вона була такою ж гарною, як я думала. Я полюбила її з першого погляду.

Але в той час з’явилася перша заковика. Марта хотіла, щоб ми всі пройшли тест на ковід перед візитом.(в той час багато наших знайомих лежали з цією недугою). Ми не хотіли це робити, бо почувалися чудово, але поважали її бажання.

Потім все почало погіршуватися. Кожного разу, коли я їх запрошувала в гості, вони відмовлялися, та й живуть вони недалеко від нас. Менше пів години на автівці. Така ж негативна відповідь була і на моє запитання, чи можна мені поїхати до Софійки.

У той час я багато почала скаржитися Максиму.

Читайте також: Я негайно поїхав додому, але до Лариси не вдалося додзвонитися. Більше її речей у нашій квартирі не було. Тільки ключі від квартири. Я не розумів, що це означає. Я пішов до її батьків, але не знайшов там її. Про неї також ніхто з друзів не знав. Я впав в повний відчай. А потім я отримав повідомлення

– Чому я не можу бачитися частіше з Софійкою? Я б дуже хотіла, але ти мені постійно пишеш, що на даний час не варто, – сказала я йому.

– Мам, ти повинна зрозуміти, що Марта сильно хвилюється за Софійку. Вона боїться, що дочка від вас щось “підчепить”. Вона мені кілька разів говорила, що коли вона зробить усі планові процедури, побачення будуть дозволені, – відповів він.

І саме через її страх я бачила свою внучку лише двічі. Мені дуже прикро, бо Софійка взагалі не знає своєї бабусі. Я сподіваюся, що скоро стане краще, і я зможу відвідати їх.

Я думаю, що такий страх, який відчуває Марта, не є здоровим для Софійки та її розвитку.

А що ви скажете з цього приводу, дорогі читачі?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page